7-letnia gwarancja Mitsubishi

7-letnia gwarancja Mitsubishi

7-letnia gwarancja Mitsubishi

Od 2013 roku zajmujemy się serwisowaniem samochodów marki Mitsubishi w Polsce, co czyni nas najstarszą Autoryzowaną Stacją Obsługi Mitsubishi Motors w naszym kraju. Posiadamy szeroki wachlarz usług serwisowych, w tym naprawy w ramach gwarancji i po gwarancyjne (w ramach dwuletniego programu pogwarancyjnego), a także naprawy mechaniczne, elektromechaniczne oraz blacharskolakiernicze.

Podstawowa gwarancja Mitsubishi Assistance Package

W ramach podstawowej gwarancji Assistane Package naszym klientom oferujemy usługi serwisowe związane z bezpłatną gwarancją producenta samochodów Mitsubishi Motors. Z chęcią udzielimy pomocy w związku z awariami mechanicznymi i elektrycznymi w pojeździe, wypadku drogowego, zgubienia kluczyków, wszelkiego rodzaju uszkodzenia opon i wiele innych.

7-letnia gwarancja Mitsubishi

Dodatkowa ochrona pogwarancyjna – serwisowanie w naszym serwisie

W trakcie trwania gwarancji podstawowej można zdecydować się na jej dwuletnie przedłużenie. Z programu można skorzystać, jeśli samochód został zakupiony w autoryzowanej sieci dealerskiej w Polsce i jest zarejestrowany w kraju. W naszym serwisie na bezpłatną pomoc mogą liczyć osoby zarówno z gwarancją podstawową, jak i przedłużoną! W przypadku wykonywania napraw używamy wyłącznie oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych. Dbamy o jakość wykonywanych usług, a także czas i komfort klienta. Przedłużenie gwarancji oznacza również wzrost wartości samochodu w przypadku późniejszej chęci jego odsprzedania.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat przedłużenia gwarancji lub umówić na wizytę w naszym serwisie? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy!

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę przygotowaną dla Ciebie!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu przez administratora SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000944709; NIP nr: 7542935038; REGON nr: 160187684 o kapitale zakładowym w wysokości 50.000,00 złotych. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych/.

Wróć do góry strony