Finansowanie samochodów KIA dla osób pracujących w służbie zdrowia

Finansowanie samochodów KIA dla osób pracujących w służbie zdrowia
Finansowanie samochodów KIA dla osób pracujących w służbie zdrowia

Finansowanie samochodów KIA dla lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów

W obecnych czasach, kiedy służba zdrowia jest niezwykle ważna dla społeczeństwa, KIA SZIC pragnie podkreślić ogromną wdzięczność wobec lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych  za wasze nieustające poświęcenie, oddanie i pozytywny wkład w społeczeństwo. Z tego powodu postanowiliśmy nagrodzić pracowników służby zdrowia specjalnymi benefitami, takimi jak atrakcyjne rabaty do nawet 16 tysięcy złotych na samochód, jako wyraz uznania za wspaniałą pracę. Nasza oferta nie tylko obejmuje szeroki wybór modeli i wersji wyposażenia, ale także proponuje najlepsze opcje finansowania Twojego wymarzonego samochodu. Pragniesz dojeżdżać do pracy komfortowym i bezpiecznym pojazdem? Pomożemy Ci go sfinansować!

Dzięki naszym ekspertom finansowym, wybierzesz najlepszy kredyt, który nie będzie obciążał Twojego budżetu nawet przez 10 lat, a co więcej – nie wymaga on żadnej wpłaty własnej. Alternatywnie, możesz skorzystać z przystępnej opcji leasingowej, która również jest dostępna w naszej ofercie. A to nie wszystko! Jeśli posiadasz już samochód, który chcesz zamienić na nowy, przyjmiemy go w rozliczeniu, a uzyskaną kwotę przeznaczysz na wpłatę własną.

Dla tych, którzy cenią sobie swobodę i elastyczność, oferujemy również kompleksową usługę wynajmu długoterminowego, która pozwoli Ci cieszyć się nowym samochodem bez obawy o koszty serwisowania. Nie czekaj dłużej, skorzystaj z naszej oferty i spełnij swoje marzenie o nowym samochodzie Kia! Sprawdź wszystkie możliwości finansowania.

Finansowanie w KIA SZIC w praktyce

Jak wygląda jedna z możliwości finansowania Kia Smart Leasing w praktyce? To ty wybierasz jaki model Cię interesuje, wpłacasz 0-30% wartości samochodu, wybierasz okres finansowania, a po jego upływie samochód możesz zwrócić lub wykupić. W ten sposób za jedyne 673 zł netto miesięcznie Kia Picanto może być Twoja. Dla osób szukających większego modelu, Kia Ceed to niewielki miesięczny wydatek, bo wynosi jedynie 1 090 zł netto. W naszym salonie oferujemy także najbardziej atrakcyjne rabaty! Możesz zyskać aż do 16 tysięcy złotych podczas zakupu swojego wymarzonego samochodu! Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dostosowaną do wybranego przez Ciebie modelu.

Rabaty w naszym Programie Flotowym

Jesteś zainteresowany kupnem samochodu w ramach naszego Programu Flotowego? Zyskaj nawet do 17,5 tysiąca RABATU na wybrany model. Skontaktuj się z nami i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić!

Promocja dla osób pracujących w służbie zdrowia

Lekarzu/rko, pielęgniarzu/rko, magistrze/o farmacji! KIA SZIC docenia trud, który wkładasz w wykonywanie swojej pracy. Dziękujemy za Twoje dobre serce i chęć pomocy innym.

To czas, w którym możesz kupić swój wymarzony samochód w dużo niższych cenach! Zaoszczędź nawet do 16 tysięcy złotych. Skontaktuj się z nami lub wypełnij poniższy formularz, jeśli zależy Ci na profesjonalnym doradztwie, indywidualnej ofercie oraz oszczędnościach. Wykonujesz inny zawód? Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na wybrany model!

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę przygotowaną dla Ciebie!
Finansowanie samochodów KIA dla osób pracujących w służbie zdrowia
Finansowanie samochodów KIA dla osób pracujących w służbie zdrowia
Finansowanie samochodów KIA dla osób pracujących w służbie zdrowia
Finansowanie samochodów KIA dla osób pracujących w służbie zdrowia

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu przez administratora SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000944709; NIP nr: 7542935038; REGON nr: 160187684 o kapitale zakładowym w wysokości 50.000,00 złotych. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych/.

Wróć do góry strony