Flota samochodowa

Flota samochodowa

Twoja flota samochodów KIA z rabatami nawet do 26 tysięcy złotych na jeden model

Zarządzasz flotą samochodową i interesują Cię pojazdy marki Kia? W naszym salonie oferujemy wiele interesujących modeli, które z pewnością odpowiedzą na potrzeby Twoje, Twojej firmy oraz jej pracowników. Nasi wykwalifikowani eksperci są gotowi pomóc w wyborze pierwszego samochodu dla Twojej firmy lub w wymianie całej floty pojazdów.  W naszej ofercie znajduje się również atrakcyjne ubezpieczenie flotowe.

Jak Ci pomożemy?
 • Przedstawimy szeroki wybór modeli samochodów i pomożemy w doborze samochodu najlepiej spełniającego wymagania Twojej firmy
 • Udostępnimy wybrane przez Ciebie modele do jazdy testowej
 • Pomożemy w wyborze finansowania optymalnego dla prowadzonej działalności
 • Będziesz w kontakcie ze specjalnie dedykowanym opiekunem, który w każdej chwili odpowie na pytania i wątpliwości dotyczące Twojej floty
 • Oferujemy kompleksową obsługę – od finansowania, przez ubezpieczenia, aż po serwis 
 • Regularnie będziemy tworzyć rekomendacje serwisowe
 • Używamy wyłącznie oryginalnych części marki Kia i narzędzi najnowszej technologii
 • Udostępnimy samochód zastępczy na czas wykonywania przeglądu
Co zyskasz?
 • Rabaty nawet do 26.000 zł na jeden model
 • Szybkie czasy dostaw
 • Duża dostępność i szeroki wybór modeli
 • Atrakcyjne programy finansowania
 • Dedykowany opiekun
 • Pełne ubezpieczenie i usługa likwidacji szkód
 • Kompleksowa obsługa serwisowa ASO
 • Samochody zastępcze
 • Nowoczesne rozwiązania monitoringu i zarządzania flotą

Nasz wyjątkowy program flotowy oferuje rabaty nawet do 26.000 zł na wybrany model każdego z samochodów należących do floty. Ponadto, możemy zagwarantować szybkie terminy dostaw, każde zamówienie otrzymasz w krótkim czasie. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór modeli, ich dużą dostępność i możliwość wyboru idealnego samochodu dla potrzeb swoich oraz współpracowników. Dodatkowo, zapewniamy atrakcyjne programy finansowania, dzięki którym ułatwimy Ci stworzenie wymarzonej floty samochodowej. Oferujemy dedykowanego opiekuna, który pomoże w każdym etapie procesu zakupowego i udzieli niezbędnych informacji. Zapewniamy pełne ubezpieczenie i usługę likwidacji szkód, dzięki czemu zdobędziesz pełne poczucie bezpieczeństwa i ochrony. Nasza kompleksowa obsługa serwisowa ASO zapewnia profesjonalną opiekę nad samochodem i szybką reakcję w przypadku awarii czy konieczności naprawy. Oferujemy również samochody zastępcze, aby zapewnić klientom mobilność w przypadku konieczności serwisowania lub naprawy ich pojazdu. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania monitoringu i zarządzania flotą, co umożliwia skutecznie śledzić i zarządzać pojazdami w czasie rzeczywistym.

Modele dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, oferujemy zróżnicowaną gamę samochodów, które z pewnością zaspokoją wszystkie potrzeby Twojej firmy. Nasza oferta obejmuje modele miejskie, hatchbacki, SUV-y, a także samochody hybrydowe i elektryczne, aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów. Każdy pojazd marki Kia jest wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły. Zdecyduj się na samochody marki Kia, aby stworzyć doskonałą flotę pojazdów dla Twojego biznesu.

Kia Ceed – Twój wybór samochodów flotowych

Kia Ceed to doskonały wybór, jeśli chodzi o samochody flotowe. Ten model oferuje świetne osiągi, niezawodność i niskie koszty eksploatacji. Kia Ceed jest w pełni wyposażona w najnowsze technologie, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy, a także jest objęta wiodącą w branży, 7-letnią gwarancją, co daje spokój i pewność, że Twój biznes będzie miał niezawodny samochód na wiele lat. Zainwestuj w solidne rozwiązania, oszczędności i wygodę dla Twojego biznesu.

Kia EV6 i Kia Sorento – luksus, styl i prestiż

KIA SZIC oferuje również ekskluzywne samochody wyższej klasy, dedykowane dla zarządu, dyrektorów i menedżerów wyższego szczebla. Nasza oferta obejmuje między innymi modele takie jak Kia Sorrento i Kia EV6, które zapewniają nie tylko doskonałe osiągi i luksusowe wyposażenie, ale również reprezentacyjny charakter. Poznaj najwyższą jakość, styl, komfort i wyjątkowe doświadczenia z jazdy.

Kia Sorrento to luksusowy SUV, który wyróżnia się swoim stylowym wyglądem i przestronnym wnętrzem. Oferuje zaawansowane systemy bezpieczeństwa i komfortowe wyposażenie, takie jak skórzane fotele, panoramiczny dach, zaawansowany system multimedialny i wiele innych funkcji, które zapewniają wyjątkowe doznania podczas podróży.

Flota samochodowa

Natomiast EV6 to elektryczny samochód o futurystycznym designie i imponujących osiągach. Dzięki zaawansowanej technologii elektrycznej, EV6 oferuje nie tylko zerowe emisje, ale także długą autonomię i szybkie ładowanie. To idealne połączenie luksusu, ekologiczności i zaawansowanych funkcji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Flota samochodowa

Zarządzanie flotą

W KIA SZIC zdajemy sobie sprawę, że wybór samochodów to tylko wstęp do kompleksowego zarządzania flotą pojazdów. Ważne jest, aby mieć zaufanego partnera biznesowego, który rozumie Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy!

Ubezpieczenia flotowe w salonie KIA SZIC

Chcesz ubezpieczyć wszystkie swoje samochody, a nie lubisz przepłacać? W naszym salonie oferujemy możliwość jednoczesnego ubezpieczenia wszystkich samochodów flotowych, które posiadasz. Nie musisz nawet wychodzić z domu, możesz zawrzeć polisę lub ją przedłużyć za pomocą telefonu lub maila. Zaoszczędź czas i pieniądze – skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, a także przedstawimy i przeprowadzimy przez wszystkie etapy dołączania do programu.

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę przygotowaną dla Ciebie!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu przez administratora SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000944709; NIP nr: 7542935038; REGON nr: 160187684 o kapitale zakładowym w wysokości 50.000,00 złotych. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych/.

Wróć do góry strony