Wygraj bon o wartości 250 zł!

Konkurs na Facebooku

To właśnie Ty możesz wygrać aż 250 zł!

Weź udział w naszym Facebookowym konkursie i wygraj bon o wartości 250 zł do wykorzystania w naszym salonie i sklepie online!

Konkurs na Facebooku
Co musisz zrobić?
Konkurs na Facebooku
Polub nasz fanpage na Facebooku SZIC I KIA & Mitsubishi
Konkurs na Facebooku
Zareaguj na post konkursowy i 4 poprzednie posty
Konkurs na Facebooku
Oznacz w komentarzu dwóch znajomych i odpowiedz na pytanie konkursowe

Na wzięcie udziału w konkursie masz czas do 30 listopada 2023 roku. Wszystkie szczegóły konkursu zostały zapisane w regulaminie.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu przez administratora SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000944709; NIP nr: 7542935038; REGON nr: 160187684 o kapitale zakładowym w wysokości 50.000,00 złotych. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych/.

Wróć do góry strony