Kia EV6 GT

Moc i nowoczesny design
KIA EV6 GT
Nowa Kia EV6
Gotowa do akcji

Poznaj różne wersje Kia EV6

Dostępna w wersji podstawowej, Plus oraz GT-Line.

399 900 zł zł brutto
Pobierz cennik
KIA EV6 GT

Z myślą o doskonałości

Jako samochód elektryczny oferuje zaawansowaną technologię i różne wersje baterii, wpływające na zasięg.

Zobacz specyfikację
KIA EV6 GT
Zainspiruj się
NADWOZIE
KIA EV6 GT
Inspirujący styl
EV6 GT to nowoczesny, sportowy crossover. W najdrobniejszych detalach zaprojektowany tak, by osiągnąć niepowtarzalny, futurystyczny styl.
KIA EV6 GT
System inteligentnego oświetlenia przedniego
Podczas podróży najważniejsze jest bezpieczeństwo. Dzięki nowej technologii inteligentnych świateł drogowych Twoja Kia zapewnia dobrą widoczność w nocy, nie oślepiając kierowców nadjeżdżających z przeciwka.
KIA EV6 GT
Unikalna linia lamp tylnych
Smukłe lampy tylne rozciągają się przez całą szerokość nadwozia. Kompozycja wielu diod LED tworzy niesamowite wrażenie.
KIA EV6 GT
Spojler dachowy
Dach EV6 GT zakończony pokaźnym spojlerem dodaje rasowego wyglądu, poprawia aerodynamikę oraz prowadzenie.
KIA EV6 GT
Automatycznie wysuwane klamki
Wyglądają świetnie oraz poprawiaja aerodynamikę. Klamki wysuwają się automatycznie kiedy podchodzisz do samochodu umożliwiając otwarcie drzwi.
KIA EV6 GT
Ultraszybkie ładowanie
Elektryczna architektura 800 V z funkcją obsługi wielu systemów ładowania pozwala na spokojne podróżowanie. Po zaledwie 4,5 minutach ładowania EV6 GT można przejechać 100 km.
PLATFORMA E-GMP
Nowa platforma. Nowe możliwości.
KIA EV6 GT
Przenośne źródło zasilania
Dzięki elektrycznej platformie modułowej (E-GMP) i pojemnemu akumulatorowi, EV6 może służyć jako mobilne źródło zasilania w codziennym życiu. Nazywamy to funkcją V2D (Vehicle to Device). EV6 dostarcza do 3,6 kW energii elektrycznej, dzięki czemu może służyć nawet jako awaryjne źródło zasilania w Twoim domu. Może również działać jak przenośny powerbank podczas spędzania czasu poza domem.
KIA EV6 GT
Elastyczne ładowanie
Elektryczna architektura 800 V z funkcją obsługi wielu systemów ładowania pozwala naładować akumulator od 10 do 80% w ciągu zaledwie 18 minut. Przy takiej mocy (350 kW), już po 4,5 minutach ładowania można przejechać 100 kilometrów. A dzięki systemowi multi-charging, można korzystać zarówno z szybkiego ładowania 800 V, jak i bardziej popularnego systemu o mocy 400 V. Przy ładowaniu 400 V EV6 płynnie wykorzysta silnik elektryczny i przetwornicę, aby przekształcić prąd 400 V z ładowarki na 800 V. Wszystko to odbywa się płynnie i intuicyjnie, co pozwala uzyskać optymalną prędkość ładowania.
KIA EV6 GT
Rewolucyjne proporcje pojazdu
Dzięki platformie E-GMP zrewolucjonizowaliśmy proporcje pojazdów. Kontrast pomiędzy dłuższym rozstawem osi, krótszymi zwisami z przodu i z tyłu oraz większymi kołami pozwolił projektantom Kia nakreślić unikalny i nowoczesny design EV6 GT.
KIA EV6 GT
Zaprojektowany z myślą o ulepszaniu
Nowoczesną platformę E-GMP zaprojektowano tak, aby zapewnić lepsze osiągi na zakrętach i stabilność jazdy przy dużych prędkościach. Jest to możliwe dzięki rozłożeniu masy pomiędzy przodem i tyłem, niżej położonemu środkowi ciężkości i niższej pozycji oraz silnikom elektrycznym umieszczonym w przestrzeni, w której wcześniej znajdował się silnik. Wysokoobrotowe silniki elektryczne zwiększają osiągi EV6. Ponadto dzięki pięciowahaczowemu zawieszeniu i pierwszej na świecie, seryjnie produkowanej, zintegrowanej osi napędowej (IDA), poprawiono stabilność prowadzenia i komfort jazdy.
ŁĄCZNOŚĆ I ROZRYWKA
Inforozrywka
KIA EV6 GT
Wyświetlacz z funkcją rozszerzonej rzeczywistości
Nowy wyświetlacz z funkcją rozszerzonej rzeczywistości (AR Head-up) prowadzi Cię do celu z wykorzystaniem cyfrowych znaków umieszczonych na przedniej szybie. Zapewnia wskazówki nawigacji na drodze i wszystkie kluczowe informacje, aby każda podróż przebiegała bezproblemowo i bezpiecznie.
KIA EV6 GT
Kia Connect
Zestaw usług cyfrowych Kia Connect zwiększa przyjemność z posiadania samochodu Kia. Zapewni Ci łączność z samochodem, umożliwiając np. sprawdzenie stanu poziomu naładowania akumulatora lub status zamków drzwi. Kia Connect to także bezpieczniejsza podróż dzięki nawigacji Live. Wskazówki podawane są przez system nagłośnienia Meridian Premium oraz na 12,3-calowym ekranie.
KIA EV6 GT
System nagłośnienia Meridian Premium
System nagłośnienia Meridian Premium zapewnia doskonałe wrażenia podczas słuchania ulubionych wykonawców, podcastów czy informacji z nawigacji. Dołożyliśmy wszelkich starań aby akustyka w pojeździe zapewniała najlepsze możliwe wrażenia podczas podróży.
KIA EV6 GT
Panoramiczny ekran
Podwójny, zakrzywiony 12,3-calowy ekran dostarcza niezbędnych informacji podczas podróży. Intuicyjna obsługa oraz zminimalizowana liczba elementów sterujących pozwala na bezpieczne korzystanie w trakcie jazdy, nie odwracając uwagi od prowadzenia pojazdu.

Nowa Kia EV6

Z myślą o detalach
KIA EV6 GT
Od
399 900
EV6 GT-Line
Kluczowe elementy wyposażenia:
Sportowe fotele kubełkowe
Zamszowa tapicerka z przeszyciami w kolorze neonowym-zielonym
Elementy stylistyczne wnętrza w kolorze neonowym-zielonym
Aluminiowe nakładki na pedały
Powiększone tarcze hamulcowe
Zaciski hamulcowe lakierowane w kolorze neonowym-zielonym
Tryby jazdy GT i Custom
Dane techniczne
Z myślą o doskonałości
Silniki
EV6 GT
585 KM 77.4 kWh AWD (Elektryczny , Skrzynia redukcyjna o stałym przełożeniu);
399 900,00 zł

Dział handlowy

Wybierz dział, z którym chcesz się skontaktować

Sprzedaż – Samochody Nowe

KIA EV6 GT
Dariusz Pawłowski
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA EV6 GT
Jacek Bilak
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA EV6 GT
Anna Apollo
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA EV6 GT
Bartosz Kot
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA EV6 GT
Bartłomiej Dudek
Asystent sprzedaży
KIA EV6 GT
Karolina Malcher
Zastępca kierownika sprzedaży
KIA EV6 GT
Mirosław Sztangret
Kierownik sprzedaży
Wróć do góry strony