Kia EV9

Nowa definicja samochodu elektrycznego
KIA EV9
Już dostępna w naszym salonie
wyczekiwana premiera Kia EV9

Kia EV9 zmieni sposób, w jaki się poruszamy.

Odważna wizja nowej ery elektryfikacji według marki Kia.

Pobierz cennik
KIA EV9

Nowa wizja elektrycznego SUV-a

Elegancja i luksus w służbie doskonałości

Zobacz specyfikację
KIA EV9
Nowe standardy w zrównoważonej mobilności
Daj się ponieść
KIA EV9
Nowoczesna platforma E-GMP oraz technologia akumulatorów czwartej generacji
Kia w pełni wykorzystała długi rozstaw osi EV9 i całkowicie płaską architekturę pojazdu elektrycznego, którą zapewnia jej przełomowa w branży platforma E-GMP. Rezulatatem jest kabina z dużą ilością miejsca, w której wszyscy pasażerowie mogą się zrelaksować w komfortowych warunkach we wszystkich trzech rzędach siedzeń. Zapewnia również sportowe osiągi, uzupełnione wzorcowym zasięgiem. Akumulator, który może zmagazynować 76,1 kWh energii jest oferowany wyłącznie do standardowego modelu z napędem na tylne koła (RWD). Większy akumulator, który może zmagazynować 99,8 kWh energii jest montowany zarówno w odmianie RWD Long Range, jak i w wersji z napędem na cztery koła (AWD).
KIA EV9
System Highway Driving Pilot : znaczący krok w kierunku pełnej autonomii (Level 3)
EV9 robi znaczący krok w kierunku jazdy autonomicznej. Kluczem do osiągnięcia tego celu jest system Highway Driving Pilot (HDP), który zapewnia EV9 warunkową jazdę autonomiczną na poziomie trzecim. Piętnaście czujników, w tym dwa lidary, umożliwiają skanowanie i wykrywanie obiektów w polu widzenia 360 stopni. Dzięki temu EV9 nie tylko wykrywa przebieg drogi i potrafi za nią podążać, ale rejestruje również innych użytkowników drogi i potrafi zapobiec potencjalnym kolizjom z nimi w ciągu milisekund.
KIA EV9
Aktualizuj swój samochód w dowolnym miejscu i czasie
Nowatorskie podejście do tego, jaki powinien być rodzinny SUV, rozciąga się również na sposób, w jaki klienci mogą wybrać wyposażenie EV9. Kia Connect Store – poza standardowymi funkcjami EV9 – oferuje szeroką gamę opcji, dzięki którym klienci mogą stale aktualizować samochód, jego cyfrowe funkcje i zakres usług, bez konieczności wizyty u dealera. Dostępną w EV9 technologię „Digital Pattern Lighting Grille” można udoskonalić, dodając funkcję „Lighting Pattern”.
KIA EV9
Wiodąca w klasie ochrona pasażerów i zabezpieczenie akumulatora
Dzięki ramie podwozia, która charakteryzuje się wyjątkowo wysoką sztywnością skrętną oraz – zastosowanym po raz pierwszy na świecie – nowatorskim połączeniem słupka B z ramą (rozwiązanie zgłoszone do opatentowania), EV9 zapewnia wiodący w swojej klasie poziom ochrony zarówno pasażerów, jak i akumulatora.

Dział handlowy

Wybierz dział, z którym chcesz się skontaktować

Sprzedaż – Samochody Nowe

KIA EV9
Dariusz Pawłowski
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA EV9
Jacek Bilak
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA EV9
Anna Apollo
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA EV9
Bartosz Kot
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA EV9
Bartłomiej Dudek
Asystent sprzedaży
KIA EV9
Karolina Malcher
Zastępca kierownika sprzedaży
KIA EV9
Mirosław Sztangret
Kierownik sprzedaży
Wybrane inne modele
Z myślą o doskonałości
Wróć do góry strony