KIA NIRO HEV
Nowa Kia Niro
Doskonałość w każdym aspekcie podróży

Poznaj różne wersje Kia Niro

Wersja hybrydowa Niro łączy silnik benzynowy z elektrycznym, oferując oszczędność i ograniczone emisje.

128 400 zł zł brutto
Pobierz cennik
KIA NIRO HEV

Poznaj różne wersje Kia Niro

Kia Niro wyróżnia się niskim poziomem emisji i mnogością wariantów.

Zobacz specyfikację
KIA NIRO HEV
Elektryzujący design
NADWOZIE
KIA NIRO HEV
Odważna ewolucja
Z przodu nowe Niro prezentuje ewolucję charakterystycznego dla samochodów marki Kia motywu „Tiger Face”, który został powiększony i rozciąga się od pokrywy silnika aż po zderzak. Kanciaste światła do jazdy dziennej o wzorze „Heartbeat” potęgują współczesny wygląd auta, natomiast osłona podwozia i nakładki na nadkolach podkreślają jego surowy charakter.
KIA NIRO HEV
Charakterystyczne detale boczne
Profil nowego Niro przyciąga wzrok prostymi liniami i sprawia, że skupia się on na odważnie stylizowanym słupku C. Zaprojektowano go bardzo starannie, aby wspomóc przepływ powietrza i poprawić właściwości aerodynamiczne nadwozia. Między innymi dzięki temu współczynnik oporu powietrza Niro jest imponująco niski i wynosi jedynie 0,29.
KIA NIRO HEV
Śmiały i stylowy crossover
Sportową sylwetkę Niro podkreślają tylne światła w kształcie bumerangu. Umieszczone są obok wnęki na tablicę rejestracyjną, w której mieści się zarówno tablica, jak i logo marki Kia. Tylne światła również o wzorze „Heartbeat”, wytrzymała płyta pod podwoziem i dyfuzor nawiązują do elementów z przedniej części nadwozia nowego Niro.
KIA NIRO HEV
Unikalne detale dla wersji EV
Niro EV różni się od modeli PHEV i HEV dwukolorową zabudowaną osłoną między reflektorami i unikalną stalowoszarą okładziną po bokach nadwozia. Port ładowania jest umieszczony wygodnie pośrodku przedniej osłony między reflektorami, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkich punktów ładowania.
KIA NIRO HEV
Aluminiowe obręcze kół
Stworzone specjalnie dla nowego Niro EV, 17-calowe aluminiowe obręcze kół mają 5-ramienny design i dwukolorowe wykończenie z czarnymi akcentami. Tymczasem Niro w wersji hybrydowej i hybrydowej Plug-in mają specjalnie zaprojektowane 16-calowe lub 18-calowe obręcze aluminiowe, w zależności od wybranego poziomu wyposażenia.
ŁĄCZNOŚĆ I ROZRYWKA
W kontakcie ze światem
KIA NIRO HEV
Bądź w kontakcie. Zainspiruj się
Nowa Kia Niro zapewnia bezproblemową i intuicyjną obsługę. Model ten został wyposażony w zaawansowane technologicznie funkcje zapewniające wszechstronną łączność.
KIA NIRO HEV
Technologie zwiększające komfort
Liczne zaawansowane funkcje zapewniają stały dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o ruchu drogowym, lokalnych usługach, pogodzie itd. Wygodę obsługi zwiększają aplikacje Android Auto lub Apple CarPlay.
KIA NIRO HEV
Aplikacja Kia Connect
Aplikacja zapewnia dostęp do wielu informacji dotyczących Twojej podróży. Umożliwia wcześniejsze zaplanowanie trasy, znalezienie pojazdu na zatłoczonym parkingu, sprawdzenie natężenia ruchu, otrzymywanie powiadomień alarmowych czy zdalne ustawienie temperatury w pojeździe* itp.
*Zdalne ustawienie temperatury w pojeździe dot. tylko samochodów elektrycznych (EV)
KIA NIRO HEV
Zaawansowany system zarządzania
Z wygodnego, minimalistycznego kokpitu Niro masz bardziej wyrafinowaną kontrolę niż kiedykolwiek – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, w tym zintegrowanemu dotykowemu wyświetlaczowi, który umożliwia sterowanie zarówno systemem multimedialnym, jak i klimatyzacją. To łatwość i przyjemność przeniesiona na wyższy poziom.
KIA NIRO HEV
Intuicyjne sterowanie systemami
Kokpit został zaprojektowany tak, aby był w pełni intuicyjny, ze spersonalizowaną konfiguracją profilu, aby zapewnić maksymalnie spersonalizowane wrażenia z jazdy. Jest tak wiele rzeczy, które można pokochać w konsoli środkowej ze zintegrowanym dotykowym panelem sterowania, zarówno do obsługi multimediów, jak i klimatyzacji.
KIA NIRO HEV
Wyświetlacz przezierny HUD
10-calowy wyświetlacz przezierny (HUD) wyświetla najważniejsze informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, dane systemów asystujących i polecenia nawigacji bezpośrednio na przedniej szybie. Niezwykle wyraźna grafika jest wyświetlana bezpośrednio przed kierowcą, co pomaga zminimalizować ruch gałek ocznych w czasie jazdy, dzięki czemu zwiększa się komfort i bezpieczeństwo.
KIA NIRO HEV
Ładowanie urządzeń mobilnych
Upewnij się, że wszystkie Twoje urządzenia są zawsze w pełni naładowane. Umieść smartfon na podkładce ładującej z przodu konsoli środkowej, aby wygodnie ładować go bez kabli mocą do 15 W. Dla tych, którzy mają pod ręką kabel do ładowania, dostępne są: szybkie ładowanie USB i porty USB-C montowane w oparciach foteli przednich, z których mogą korzystać wszyscy pasażerowie.
KOMFORT
Tak wygodna, że nie będziesz chciał wysiąść.
KIA NIRO HEV
Funkcja ładowania Vehicle to Device (V2D)
Dzięki funkcji Vehicle to Device (V2D)* Kia Niro EV staje się przenośnym źródłem energii, gdziekolwiek jesteś. Po pełnym naładowaniu oferuje do 3 kW mocy. Umożliwia ładowanie innych urządzeń wewnątrz lub na zewnątrz samochodu – np. urządzeń elektrycznych podczas biwakowania, odkurzacza podczas sprzątania samochodu, e-roweru lub laptopa.
*Dostępne wyłącznie dla wersji EV
KIA NIRO HEV
Fotel pasażera z funkcją "Lounge"
Gdy pojazd stoi, fotel pasażera z przodu można rozłożyć za naciśnięciem przycisku. Siedzisko lekko się unosi i odchyla, aby zmaksymalizować komfort i zapewnić optymalne wsparcie ciała podczas odpoczynku.
KIA NIRO HEV
Inteligentne wykorzystanie przestrzeni
Dzięki dłuższym i szerszym proporcjom oraz rozstawowi osi, nowa Kia Niro oferuje zupełnie nowy wymiar przestrzeni i przechowywania ładunku. Schowek z przodu pod maską z 20 litrami miejsca do przechowywania to idealne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju przedmioty, w tym kabel do ładowania. Gdy potrzebujesz zmieścić jeszcze większe przedmioty, po złożeniu tylnych foteli możesz uzyskać do 1445 litrów pojemności, w zależności od wybranego modelu Niro.
KIA NIRO HEV
Nagłośnienie firmy Harman/Kardon
Szukasz najlepszej jakości dźwięku w samochodzie? Wiodący w branży system Harman/Kardon Premium Sound zapewnia krystalicznie czysty dźwięk w całej kabinie — system zawiera m.in subwoofer zamontowany pod siedzeniem oraz technologię Clari-Fi™ i QuantumLogic™ Surround Sound.
ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA
Mniej zmartwień, lepsze wrażenia
KIA NIRO HEV
Asystent jazdy po autostradzie (HDA)*
Podczas jazdy drogą szybkiego ruchu układ automatycznie utrzymuje prędkość zadaną przez kierowcę lub dostosowuje ją do wykrytych ograniczeń prędkości. Ponadto steruje pracą układu kierowniczego, przyspieszaniem i zwalnianiem oraz utrzymuje pojazd pośrodku pasa ruchu i w bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego.<br /> *HDA2 dostępne wyłącznie w Niro EV
KIA NIRO HEV
System hamowania autonomicznego (FCA)*
Oceniając dane z kamery i radaru z Twojego Niro, system analizuje informacje o innych samochodach, pieszych lub rowerzystach przechodzących przez jezdnię, aby uniknąć potencjalnej kolizji z nimi. System FCA działa również w celu zapobiegania kolizjom z pojazdami podczas skręcania w lewo na skrzyżowaniu. Jeśli wykryje potencjalną kolizję, na zestawie wskaźników pojawi się sygnał ostrzegawczy i zostanie zastosowana maksymalna siła hamowania.
KIA NIRO HEV
System monitorowania martwego pola widzenia (BCA)*
System ten zapewnia dźwiękowe i wizualne ostrzeżenia o wszelkich pojazdach w martwym polu i aktywnie steruje pojazdem, aby uniknąć kolizji.<br /> System wykrywania ruchu podczas cofania (RCCA) zapewnia taką samą pomoc podczas wyjeżdżania tyłem z miejsca parkingowego, jeśli pojazdy zbliżają się z lewej lub prawej strony.<br /> *Funkcja aktywnego sterowania pojazdem dostępna jest wyłącznie w Niro EV.
KIA NIRO HEV
Aktywny tempomat współpracujący z nawigacją (NSCC)
NSCC utrzymuje określoną ustawioną prędkość i zapewnia bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu, kontrolując przyspieszanie i zwalnianie. Automatycznie zmniejsza również prędkość na każdej krzywiźnie w oparciu o informacje o drodze dostarczane przez system nawigacyjny.*
KIA NIRO HEV
System unikania kolizji podczas cofania (PCA)
Wyjeżdżając z miejsca parkingowego lub podjazdu, nie będziesz miał nieprzyjemnych niespodzianek. Ten system ostrzega o wykryciu ryzyka kolizji z pieszymi lub obiektami podczas cofania. Jeśli ryzyko wzrasta nawet po ostrzeżeniu, pomaga automatyczne zatrzymanie pojazdu.

Nowa Kia Niro

Z myślą o doskonałości
KIA NIRO HEV
Od
128 400
Niro Hybrid
Model ten korzysta z połączenia wyjątkowo sprawnego silnika benzynowego z rodziny Smartstream z silnikiem elektrycznym oraz 6-biegową przekładnią dwusprzęgłową. Jazda do tyłu jest realizowana wyłącznie przy pomocy silnika elektrycznego, co wpływa na wyeliminowanie emisji spalin podczas manewru cofania.
Kluczowe elementy wyposażenia:
System autonomicznego hamowania (FCA)
Asystent utrzymania auta pośrodku pasa ruchu (LFA)
Światła dziennie, mijania i drogowe wykonane w technologii LED
Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
Skórzane wykończenie lewarka dźwigni zmiany biegów
Dwufunkcyjny panel sterowania układem klimatyzacji i systemem multimedialnym
16-calowe felgi aluminiowe
Cennik i specyfikacje
KIA NIRO HEV
Od
160 200
Niro Plug-In Hybrid
Podobnie jak Niro HEV, ten model także korzysta z połączenia silnika benzynowego z rodziny Smartstream z mocniejszym silnikiem elektrycznym o mocy 62 kW oraz 6-biegową przekładnią dwusprzęgłową. Dzięki większej pojemności baterii posiada zasięg w trybie EV do 65 km.
Kluczowe elementy wyposażenia:
System autonomicznego hamowania (FCA)
Asystent utrzymania auta pośrodku pasa ruchu (LFA)
Światła dziennie, mijania i drogowe wykonane w technologii LED
Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
Skórzane wykończenie lewarka dźwigni zmiany biegów
Kamera cofania oraz tylne czujniki parkowania
System monitorowania uwagi kierowcy (DAW)
Tempomat z inteligentnym ogranicznikiem prędkości (ISLA)
Cennik i specyfikacje
KIA NIRO HEV
Od
198 900
Niro EV
Wersja elektryczna nowego Niro łączy duży zasięg 460 km (WLTP) i bardzo dobre osiągi.
Kluczowe elementy wyposażenia:
System autonomicznego hamowania (FCA)
Inteligentny ogranicznik prędkości (ISLA)
System otwierania bezkluczykowego „Smart Key”
17” felgi aluminiowe
Asystent utrzymania auta pośrodku pasa ruchu (LFA)
Aktywny tempomat z funkcją „Stop & Go”
Światła dzienne, mijania i drogowe wykonane w technologii LED
Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne
Cennik i specyfikacje
Dane techniczne
Z myślą o doskonałości
Nadwozie
M
Silniki
HEV M
6DCT 2WD (Benzynowy , Automatyczna DCT);
128 400,00 zł
HEV L
6DCT 2WD (Benzynowy , Automatyczna DCT);
141 400,00 zł
HEV Business Line
6DCT 2WD (Benzynowy , Automatyczna DCT);
151 400,00 zł

Dział handlowy

Wybierz dział, z którym chcesz się skontaktować

Sprzedaż – Samochody Nowe

KIA NIRO HEV
Dariusz Pawłowski
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA NIRO HEV
Jacek Bilak
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA NIRO HEV
Anna Apollo
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA NIRO HEV
Bartosz Kot
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA NIRO HEV
Bartłomiej Dudek
Asystent sprzedaży
KIA NIRO HEV
Karolina Malcher
Zastępca kierownika sprzedaży
KIA NIRO HEV
Mirosław Sztangret
Kierownik sprzedaży
Wróć do góry strony