Kia ProCeed

Inspirujące połączenia.
KIA PROCEED
Nowa Kia ProCeed
Zaprojektowana z pasji do motoryzacji

Poznaj różne wersje Kia ProCeed

Oferuje gamę silników podobną do modelu Ceed, ale w stylowej formie „shooting brake”.

124 900 zł zł brutto
Pobierz cennik
KIA PROCEED

Atrakcyjny wybór w segmencie małych samochodów miejskich

Spójrz na oszałamiającą Kia ProCeed, i poznaj wszystkie jej zalety. Znajdziesz w niej najnowszą technologię, która zapewni Ci stały kontakt z otaczającym światem i wszystkim, co ważne, gdy jesteś w podróży.

Zobacz specyfikację
KIA PROCEED
Funkcjonalność i styl w jednym
DESIGN
KIA PROCEED
Efektowny i wysublimowany
Od osłony chłodnicy w kształcie tygrysiego nosa z detalami w kolorze ciemnego chromu oraz czerwonymi akcentami i logo GT, aż po dynamicznie stylizowany zderzak i w pełni LED-owe reflektory z diodowymi światłami zarówno do jazdy dziennej, jak i przeciwmgielnymi – każdy detal przodu ProCeeda zaprojektowano na nowo, aby jeszcze bardziej podkreślić jego sportowy charakter.
ŁĄCZNOŚĆ
Bądź zawsze w kontakcie
KIA PROCEED
Usługi cyfrowe Kia Connect
Zyskaj łączność ze światem w czasie rzeczywistym dzięki danym aktualizowanym na bieżąco. Są one źródłem informacji i wsparciem w trakcie każdej podróży. System nawigacji on-line Kia Connect wykorzystuje aktualne informacje o ruchu drogowym.
KIA PROCEED
Aplikacja Kia Connect
Aplikacja Kia Connect to prawdziwa rewolucja w zakresie kontroli i zdalnego dostępu do pojazdu, która zapewnia kierowcy spokój i bezpieczeństwo. Daje dostęp do szeregu funkcji umożliwiających komunikację z samochodem, takich jak zdalne ustawianie nawigacji oraz dostarczanie danych diagnostycznych dotyczących auta i podróży.
KIA PROCEED
Dwa duże wyświetlacze
Prosty, stylowy i zawsze widoczny – kolorowy ekran dotykowy LCD o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 10,25 cala prezentuje najbardziej dogodne trasy systemu nawigacji oraz wiele innych ważnych informacji. Drugi, również cyfrowy zestaw wskaźników TFT o przekątnej 12,3 cala zapewnia dostęp do podstawowych informacji na temat jazdy i podróży. Dostępne są różne motywy, które zmieniają się wraz z wyborem profilu jazdy. Dzięki temu każda podróż jest bardziej bezpieczna oraz przyjemniejsza i wyjątkowa.
KIA PROCEED
System nagłośnienia JBL Premium
System JBL Premium pozwala dopasować utwory, listy odtwarzania i podcasty do nastroju. O wyjątkowe wrażenia akustyczne dba 8 głośników oraz zaawansowana technologia Clari-FiTM. Przywraca ona pierwotną jakość plikom MP3, zapewniając dźwięk wysokiej jakości.
KIA PROCEED
Bezprzewodowa ładowarka urządzeń mobilnych i gniazda USB
Jeżeli urządzenie mobilne wymaga ładowania podczas jazdy, wystarczy umieścić je na płytce w dolnej części konsoli centralnej4 . Aby naładować urządzenie przewodowo, można skorzystać z gniazd USB rozmieszczonych we wnętrzu. Znajdują się one również w tylnej części konsoli centralnej i są przeznaczone dla pasażerów siedzących z tyłu.
BEZPIECZEŃSTWO
KIA PROCEED
Asystent jazdy po autostradzie (HDA) z funkcją NSCC-C
Układ wspomagający jazdę po drogach szybkiego ruchu.<br /> <br />
KIA PROCEED
Aktywny tempomat z funkcją Stop&Go
Wygodne prowadzenie dzięki bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego.
KIA PROCEED
Asystent jazdy utrzymujący pojazd pośrodku pasa ruchu (LFA)
Właściwa pozycja na pasie ruchu.
KIA PROCEED
Kontrola „martwego pola” (BCA)
Ostrzeganie o pojazdach w „martwym polu” widzenia i aktywne bezpieczeństwo.
KIA PROCEED
Ochrona podczas cofania
Ostrzeganie o obiektach i aktywne bezpieczeństwo podczas cofania.
KIA PROCEED
System ostrzegania o zmęczeniu kierowcy
Rozwiązanie, które pomaga kierowcy zachować czujność i utrzymywać tor jazdy.
NAPĘD TYPU MILD HYBRID
KIA PROCEED
Inteligentna energia
Doskonałe połączenie benzynowego lub wysokoprężnego silnika Smartstream Turbo z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 48 V pozwala obniżyć zużycie paliwa i emisję spalin. Zintegrowany system sterowania umożliwia odzyskiwanie energii kinetycznej podczas toczenia oraz hamowania, a także pozwala uzyskać dodatkowy moment obrotowy w trakcie przyspieszania.
KIA PROCEED
Zalety napędu MHEV
W niektórych miejscach Europy promuje się samochody z napędem hybrydowym, wprowadzając ulgi podatkowe i dotacje. W wielu miastach pojazdy hybrydowe mogą wjeżdżać do stref niskiej emisji: oznacza to możliwość dojazdu do miejsc niedostępnych dla wszystkich.
KIA PROCEED
Napęd hybrydowy w ruchu
Wspomaga rozruch, zapewniając szybkie i płynne ruszanie. Podczas przyspieszania lub jazdy pod górę akumulator również wspomaga pracę silnika spalinowego. W trakcie jazdy ze stałą prędkością silnik spalinowy częściowo doładowuje akumulator (jeżeli poziom naładowania jest niski).
KIA PROCEED
Odzyskiwanie energii
W wersjach wyposażonych w skrzynię biegów iMT zwolnienie pedału przyspieszenia i toczenie powoduje wyłączenie silnika spalinowego. Zmniejsza to zużycie paliwa. Podczas zwalniania lub hamowania pojazd wytwarza energię, która doładowuje akumulator. Oszczędność paliwa to również efekt automatycznego wyłączania silnika spalinowego, gdy pojazd zwalnia do zatrzymania.

Dział handlowy

Wybierz dział, z którym chcesz się skontaktować

Sprzedaż – Samochody Nowe

KIA PROCEED
Dariusz Pawłowski
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA PROCEED
Jacek Bilak
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA PROCEED
Anna Apollo
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA PROCEED
Bartosz Kot
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA PROCEED
Bartłomiej Dudek
Asystent sprzedaży
KIA PROCEED
Karolina Malcher
Zastępca kierownika sprzedaży
KIA PROCEED
Mirosław Sztangret
Kierownik sprzedaży
Wybrane inne modele
Z myślą o doskonałości
Wróć do góry strony