Kia Sorento

Gotowa na wszystko
KIA SORENTO
Nowa Kia Sorento
Twoje miejsce w świecie motoryzacji

Poznaj różne wersje Kia Sorento

Dostępna w wersjach z różnymi rodzajami silników, w tym tradycyjnymi benzynowymi i wysokoprężnymi, zapewniającymi mocne osiągi i komfort.

194 900 zł zł brutto
Pobierz cennik
KIA SORENTO

Poznaj różne wersje Kia Sorento

Sportage wyróżnia się niskim poziomem emisji i mnogością wariantów.

Zobacz specyfikację
KIA SORENTO
Odważna, muskularna sylwetka.
NADWOZIE
KIA SORENTO
Napęd na wszystkie koła AWD
Zainspirowany jazdą terenową napęd na wszystkie koła nowego Sorento został zaprojektowany tak, by zarówno codzienna jazda jaki i podróże po bezdrożach były przyjemne i komfortowe. Innowacyjny, stały napęd AWD zapewnia znakomitą trakcję na nierównej, sypkiej oraz śliskiej nawierzchni i stabilizuje samochód na zakrętach.
KIA SORENTO
Wydajny napęd hybrydowy
Góry, wzniesienia, ostre zakręty – Sorento bez trudu pokona każdą drogę optymalizując zużycie paliwa. Przyjazna dla środowiska i oszczędna w mieście i poza nim. Dzięki wydajności układu hybrydowego, Sorento to nie tylko niska emisja CO2, ale także niskie koszty codziennej eksploatacji.
KIA SORENTO
Linia, obok której trudno przejść obojętnie
Odważnie zarysowana, ale jednocześnie smukła i wyrafinowana linia nadwozia to esencja nowoczesności i świeżości designu. Szeroki rozstaw osi, ciekawy wygląd słupka D, czarne, matowe nadkola, satynowe, chromowane listwy boczne oraz masywne, 20-calowe aluminiowe obręcze kół podkreślają atletyczną sylwetkę Sorento.
KIA SORENTO
Majestatyczny, nowoczesny design
Również z tyłu Sorento prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Na szczególną uwagę zasługują pionowo rozmieszczone światła LED, sportowy dyfuzor oraz błyszczący spojler dachowy zintegrowany z wycieraczką tylnej szyby. Całość naprawdę robi wrażenie!
KIA SORENTO
Wydajność, oszczędność i elastyczność
Przyjazna dla środowiska i oszczędna w mieście i poza nim. Dzięki wydajności układu hybrydowego, Sorento to nie tylko niska emisja CO2, ale także niskie koszty codziennej eksploatacji. Hamowanie z odzyskiwaniem energii doładowuje akumulator podczas zwalniania lub hamowania, maksymalizując wydajność i zasięg jazdy.
ŁĄCZNOŚĆ I ROZRYWKA
W kontakcie ze światem
KIA SORENTO
Usługi Kia Live
Pełny dostęp do informacji dzięki systemowi nawigacji on-line.
KIA SORENTO
Aplikacja Kia Connect
Aplikacja zapewnia dostęp do informacji i umożliwia zdalne sterowanie Kia Sportage za pomocą smartfona. Umożliwia wcześniejsze zaplanowanie trasy, znalezienie pojazdu na zatłoczonym parkingu, otrzymywanie powiadomień alarmowych, czy zdalne ustawienie temperatury w pojeździe* itp.
KIA SORENTO
Dwa intuicyjne wyświetlacze
Wszystkie najważniejsze informacje w zasięgu wzroku.
KIA SORENTO
System audio premium Bose®
Nic tak nie uprzyjemnia podróży jak ulubiona muzyka. 12 głośników, w tym wzmacniacz i najnowsza technologia w Sorento spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających melomanów. Poczujesz się jak na sali koncertowej!
KIA SORENTO
Ładowanie urządzeń przenośnych
Szybkie i wygodne ładowanie smartfona bez kabli.
KOMFORT I WYGODA
Samochód wszechstronny
KIA SORENTO
Silniki i przekładnie Bogata gama silników do wyboru, optymalne osiągi.
Moc, wydajność i po prostu radość z jazdy. Najnowszy, dynamiczny silnik Kia Sorento to jednostka Diesla 2.2 CRDi z napędem na wszystkie koła (AWD). 8-stopniowa mokra, dwusprzęgłowa przekładnia zapewnia błyskawiczne przenoszenie napędu i dynamiczną jazdę.
KIA SORENTO
Każda podróż to przyjemność Wyświetlacz przezierny Head-up (HUD)
Wyposażony w zaawansowaną technologię, która przynosi przyjemność z każdej jazdy. Wyświetlacz HUD (Head-Up Display) projektuje informacje związane z jazdą na przednią szybę, bezpośrednio w polu widzenia. Wszystko jest efektywnie zasilane przez wysokonapięciową baterię o pojemności 13,8 kWh silnika elektrycznego.
KIA SORENTO
Selektor skrzyni biegów Wygodna zmiana biegów dzięki technologii "Shift By Wire".
Płynną zmianę biegów umożliwia umieszczone w łatwo dostępnym miejscu, sterowane elektronicznie pokrętło. Co ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa jazdy, automatycznie przełącza się na tryb parkingowy P na wypadek, gdyby kierowca o tym zapomniał.
KIA SORENTO
Łopatki zmiany biegów Szybka zmiana biegów jednym ruchem dłoni.
Sportowe, umieszczone przy kierownicy chromowane przyciski zmiany biegów pozwalają na płynną i wygodną zmianę biegów. Dzięki temu można łatwo i szybko zwiększyć moment obrotowy, co z kolei poprawia dynamikę jazdy, bez utraty kontroli nad pojazdem.
Zaawansowane rozwiązania
BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE
KIA SORENTO
Asystent jazdy po autostradzie i w korku (HDA)
Asystent jazdy w korku ściśle współpracuje z aktywnym tempomatem. Wykorzystując kamerę i czujniki, system pomaga utrzymać auto na środku pasa, dostosowując prędkość i odległość od pojazdów z przodu. W zależności od potrzeby pojazd sam przyspiesza lub hamuje. LFA działa dla prędkości do 180 km/h.
KIA SORENTO
Aktywny tempomat z funkcją Stop & Go
Aktywny tempomat z technologią Stop & Go i inteligentnym ogranicznikiem prędkości pozwala utrzymać wybraną wcześniej prędkość i dostosowuje swoją odległość od pojazdów z przodu. Jeśli samochód z przodu przyspieszy lub zwolni, Sorento zrobi to samo, aby utrzymać bezpieczny dystans. W razie konieczności, może się nawet zatrzymać. Aby ruszyć, wystarczy lekko dotknąć pedał gazu.
KIA SORENTO
Inteligentny system rozpoznawania znaków
Inteligentny system rozpoznawania znaków i ograniczeń prędkości informuje kierowcę o ograniczeniach prędkości na trasie. Pomaga to zastosować się do obowiązujących w danym miejscu przepisów.
KIA SORENTO
Asystent martwego pola widzenia (BVM)
System monitorowania martwego pola pozwala bezpiecznie zmieniać pasy i znacznie zmniejsza ryzyko kolizji podczas tego manewru. Wykorzystuje on kamery umieszczone po bokach pojazdu. W zależności od użytego kierunkowskazu, na cyfrowych zegarach pojawia się obraz przestrzeni wzdłuż odpowiedniego boku Sorento. Gdy włączysz lewy, zobaczysz co się dzieje z lewej strony samochodu. Włączysz prawy – upewnisz się, czy na pewno nic nie nadjeżdża z prawej strony.
KIA SORENTO
System monitorowania martwego pola z funkcją korekty toru jazdy
System monitorowania martwego pola wykorzystuje kamerę z przodu pojazdu i tylne czujniki do monitorowania względnej pozycji i prędkości innych pojazdów z boku lub w strefie martwego pola. Jeśli wykryje zagrożenie kolizją z innymi pojazdami, system ostrzega kierowcę odpowiednim symbolem na wyświetlaczu oraz sygnałem dźwiękowym, a także może automatycznie włączyć hamulce, aby utrzymać pojazd na właściwym pasie.
KIA SORENTO
System autonomicznego hamowania z asystentem skrętu w lewo (FCA)
Aby zminimalizować ryzyko wypadku, system autonomicznego hamowania7 analizuje dane z kamery oraz czujników i rejestruje obecność w pobliżu Sorento innych pojazdów, pieszych i rowerzystów. Pomaga też uniknąć kolizji z innymi samochodami podczas skręcania w lewo na skrzyżowaniu. W sytuacji zagrożenia, na cyfrowym wyświetlaczu pojawia się ostrzeżenie, a następnie – w przypadku braku reakcji kierowcy – samochód rozpoczyna hamowanie.
KIA SORENTO
Autonomiczny hamulec pokolizyjny
Jeśli w wyniku zderzenia wybuchnie poduszka powietrzna, elektroniczny układ stabilizacji pojazdu uaktywni asystenta hamowania i doprowadzi do zatrzymania samochodu. Pozwoli to uniknąć ewentualnej kolejnej kolizji lub ograniczy jej skutki.

Nowa Kia Sportage

Z myślą o doskonałości
Dane techniczne
Z myślą o doskonałości
Nadwozie
M
Silniki
M
1.6 T-GDI 2WD (Hybryda)
194 900,00 zł
1.6 T-GDI AWD (Hybryda)
203 900,00 zł
1.6 T-GDI AWD (Hybryda PHEV)
224 900,00 zł
2.2 CRDi SCR (Diesel)
215 900,00 zł
L
1.6 T-GDI 2WD (Hybryda)
209 900,00 zł
1.6 T-GDI AWD (Hybryda)
218 900,00 zł
1.6 T-GDI AWD (Hybryda PHEV)
239 900,00 zł
2.2 CRDi SCR (Diesel)
230 900,00 zł
XL
1.6 T-GDI 2WD (Hybryda)
220 900,00 zł
1.6 T-GDI AWD (Hybryda)
229 900,00 zł
1.6 T-GDI AWD (Hybryda PHEV)
250 900,00 zł
2.2 CRDi SCR (Diesel)
241 900,00 zł
Prestige Line
1.6 T-GDI 2WD (Hybryda)
234 900,00 zł
1.6 T-GDI AWD (Hybryda)
243 900,00 zł
1.6 T-GDI AWD (Hybryda PHEV)
264 900,00 zł
2.2 CRDi SCR (Diesel)
255 900,00 zł

Dział handlowy

Wybierz dział, z którym chcesz się skontaktować

Sprzedaż – Samochody Nowe

KIA SORENTO
Dariusz Pawłowski
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA SORENTO
Jacek Bilak
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA SORENTO
Anna Apollo
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA SORENTO
Bartosz Kot
Doradca klienta ds sprzedaży
KIA SORENTO
Bartłomiej Dudek
Asystent sprzedaży
KIA SORENTO
Karolina Malcher
Zastępca kierownika sprzedaży
KIA SORENTO
Mirosław Sztangret
Kierownik sprzedaży
Wróć do góry strony