KIA XCEED

ekscytujący crossover coupe
KIA XCEED

Jazda nowym samochodem nigdy dotąd nie była bardziej ekscytująca. Oto kompozycja idealna, która sprawi, że zakochasz się już od pierwszego spojrzenia. Znakomity design, styl i komfort jazdy. Poznaj model XCEED – rasowego crossovera, który w każdej sytuacji pokazuje swoje prawdziwe oblicze.

Twój komfort jest dla nas najważniejszy! Planujesz zakup tego modelu? Teraz możesz zrobić to przez internet! Masz również możliwość skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub przez Messengera – omówimy wszelkie szczegóły, dzięki którym samochód trafi pod Twoje drzwi!

Dlaczego Warto Wybrać Nową KIA XCEED?
Zupełnie odmieniona KIA XCEED wywoła u Ciebie niepowtarzalne emocje.Ten niepozorny samochód powali na kolana każdego, dzięki swojej wielozadaniowości!
KIA XCEED
Crossover coupe z pazurem
Nowoczesna i smukła sylwetka – to cechy charakterystyczne modelu XCEED. Wyróżniają go wyraźnie wydłużony przód, szybko i agresywnie opadająca linia dachu oraz prześwit, który wynosi 184 mm. Osoby uwielbiające dynamiczną jazdę pełną emocji będą czuli się w nim jak w niebie.
KIA XCEED
Komfortowe i stylowe podróżowanie
Wysoka pozycja podczas prowadzenia pozwala na dokładniejszą ocenę każdej sytuacji na trasie. Kia XCEED to stylowe wnętrze, które nie tylko zapewnia komfortową i bezpieczną pozycję kierowcy podczas jazdy oraz świetną widoczność. To również przestrzeń dla pasażerów, którzy mogą wygodnie przemierzać wiele kilometrów.
KIA XCEED
Całkowicie nowy design
Kia XCEED mimowolnie przyciąga spojrzenia ludzi wszędzie tam, gdzie się pojawi. Detale wspaniałej sylwetki jasno przekazują informacje o świetnych wrażeniach i pozytywnych emocjach podczas jazdy. Reflektory LED wraz ze światłami przeciwmgielnymi tworzą doskonałą całość ze stylowym grillem w kształcie nosa tygrysa.
KIA XCEED
Duża powierzchnia bagażowa
XCEED posiada duży bagażnik o pojemności 426 litrów. Składając tylne siedzenia można go powiększyć do 1378 litrów. Takie rozwiązanie doskonale spisze się przy przewożeniu długich przedmiotów. Dodatkowo istnieje możliwość podniesienia podłogi przestrzeni bagażowej i wykorzystania schowka, który jest pod nią ukryty.
KIA XCEED
Ergonomiczne wnętrze
Dotykowy ekran pozwala na dostęp do inforozrywki w każdej chwili. Dodatkowo ergonomicznie ustawione cyfrowe zegary gwarantują ciągłą kontrolę najważniejszych parametrów samochodu. Dzięki pomysłowo umieszczonym pokrętłom i wyświetlaczom sprawnie zmienisz ustawienia klimatyzacji czy komputera pokładowego w każdym momencie.
KIA XCEED
Ułatwiony załadunek
XCEED wyposażony został w niezwykle przydatną funkcję automatycznego otwierania i zamykania pokrywy bagażnika. Jest ona nieoceniona wówczas, kiedy masz zajęte obie ręce. Jedynym wymogiem jest posiadanie przy sobie inteligentnego kluczyka, który spowoduje otwarcie się bagażnika w momencie zbliżenia do pojazdu.
KIA XCEED

Silniki w nowej KIA XCEED

Dla nowej KIA XCEED nie ma rzeczy niemożliwych. Dostępna jest w kilku wariantach silnikowych.
1.0 T-GDi
Rodzaj: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna 6 – biegowa
Moc Maksymalna (KM/obr./min.): 120 / 6000
Pojemność silnika (cm3): 998
Maks. moment obrotowy (Nm/obr./min.): 172 / 1500~4000
1.4 T-GDi
Rodzaj: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna 6 – biegowa lub Automatyczna 7 – biegowa dwusprzęgłowa
Moc Maksymalna (KM/obr./min.): 140 / 6000
Pojemność silnika (cm3): 1354
Maks. moment obrotowy (Nm/obr./min.): 242 / 1500~3200
1.6 T-GDi
Rodzaj: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna 6 – biegowa lub Automatyczna 7 – biegowa dwusprzęgłowa
Moc Maksymalna (KM/obr./min.): 204 / 6000
Pojemność silnika (cm3): 1591
Maks. moment obrotowy (Nm/obr./min.): 265 / 1500~4500
1.6 CRDi SCR
Rodzaj: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna 6 – biegowa lub Automatyczna 7 – biegowa dwusprzęgłowa
Moc Maksymalna (KM/obr./min.): 136 / 4000
Pojemność silnika (cm3): 1598
Maks. moment obrotowy (Nm/obr./min.): 280 / 1500~3000 lub 320 / 2000~2250

Poznaj KIA XCEED

KIA XCEED

7-letnia gwarancja KIA

Wyobraź sobie jedną ważną sprawę, którą nie musisz się martwić przez następnych 7 lat.
KIA XCeed objęta jest najdłuższą gwarancją w branży motoryzacyjnej – pełen zakres ochrony gwarancyjnej daje poczucie absolutnej pewności.
KIA XCeed zaprojektowaliśmy i przetestowaliśmy tak, by uzyskać najwyższy poziom niezawodności i trwałości.
Zapewniamy ochronę gwarancyjną, chociaż najprawdopodobniej nigdy nie będzie ona potrzebna!

KIA XCEED
Wróć do góry strony