Samochody, które możesz mieć już dziś!

Wybierz swój wymarzony model Kia
Samochody dostepne od zaraz

Wybierz swój wymarzony model Kia

Już teraz możesz zamienić swój samochód na świetny pojazd marki Kia. Postaw na wygodę i dostosowanie do potrzeb w każdym calu. Szukasz małego auta do miasta, którym wjedziesz niemal w każde miejsce? Potrzebujesz czegoś bardziej przestronnego? A może Twoim marzeniem jest sportowy wóz, który dostarczy maksimum wrażeń? Niezależnie od potrzeb Kia jest doskonałym wyborem. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować już dziś!

Zobacz dostępne modele

Nowa Kia – Twoje zasady

Koniec z dostosowaniem się do pojazdów – teraz to one dostosowują się do Ciebie! Zapomnij o braku komfortu i ciągłych wizytach w serwisie. Czas na bezproblemowe użytkowanie samochodu. Zobacz ofertę samochodów dostępnych na miejscu w salonie Kia SZIC i daj się zaskoczyć w każdej podróży!

Sprawdź również inne modele w naszym sklepie

Skontaktuj się z nami

Wybierz dział, z którym chcesz się skontaktować

Twoje dane:
*pola wymagane
Przepraszamy, wystąpił problem, spróbuj ponownie później

Administratorem Danych jest: SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 1

Rozwiń

Administratorem Danych jest: SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://szic.pl/ochrona-danych/.

Informujemy, że rozmowy telefoniczne są nagrywane. Jeśli sprzeciwiają się Państwo rejestrowaniu rozmowy prosimy o przerwanie połączenia i zachęcamy do kontaktu drogą mailową. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000944709; NIP nr: 7542935038; REGON nr: 160187684 o kapitale zakładowym w wysokości 50.000,00 złotych. Rozmowy nagrywane są w celu poprawy jakości obsługi klienta. Przysługuje Państwu prawo dostępu, wyrażenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz usunięcia danych. Prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych dostępnej w zakładce Ochrona danych osobowych – Klauzula dotycząca nagrywania rozmów telefonicznych.
Wróć do góry strony