kwiecień 13/2018

Motoryzacja Samochody hybrydowe

Samochody hybrydowe KIA

Samochody hybrydowe KIA
Wróć do listy

Najnowsze wpisy

Samochody hybrydowe KIA
Sebastian Szic Wschodzącą Gwiazdą Rynku Dealerskiego
wrzesień 22/2023
Samochody hybrydowe KIA
Premiera KIA EV9
wrzesień 22/2023
Samochody hybrydowe KIA
Sprawdzenie statusu polisy OC, czyli jak upewnić się, że Twoje ubezpieczenie jest wciąż ważne
wrzesień 20/2023

KIA zaskakuje nas innowacyjnością już od dłuższego czasu. Nie bez powodu wypuściła na rynek samochody hybrydowe, które obecnie można spotkać aż w 4 modelach! Mowa o Niro Hybrid, Niro Plug-in Hybrid,

Optima Plug-in Hybrid sedan oraz kombi. Te innowacyjne samochody hybrydowe marki KIA zostały stworzone dla osób, które z podróży pragną czerpać zarówno przyjemność, jak i satysfakcję z ekologicznej jazdy.

Samochody hybrydowe KIA

Czym wyróżniają się samochody z napędem hybrydowym typu Plug-in KIA?

Przede wszystkim oznacza to, że możesz skorzystać z silnika hybrydowego (połączenie silnika benzynowego i elektrycznego) lub tylko i wyłącznie napędu elektrycznego. W przypadku modelu NIRO możesz podróżować w pełni elektrycznym samochodem do 58 km, a  w modelu Optima aż do 62 km! Co istotne, samochody te charakteryzują się niskim zużyciem paliwa – a przy częstym ładowaniu, możesz maksymalnie zmniejszyć koszta eksploatacyjne. Tradycyjnie już, samochody KIA zyskały 7-letnią gwarancję, jak i 7-letnią aktualizację map w systemie KIA Navi System. Ponadto, przy każdym przeglądzie okresowym nasz serwis sprawdzi również poziom natężenia prądu w akumulatorach. Jeżeli podczas trwania gwarancji jego efektywność spadnie poniżej 70% to przysługuje Ci darmowa wymiana baterii na nowe.

Decydując się na samochód hybrydowy KIA, zarówno klasyczną jak i typu Plug-in, możesz przeżyć niezapomnianą przygodę, wybierając się na rodzinne wycieczki – a wszystko to w pełni z “ekologicznym” samochodem, wraz z którym zadbasz zdecydoweanie mniejsze zużycie paliwa i mniejszą emisję spalin do środowiska. KIA nie bez powodu oferuje tak wiele modeli hybrydowych samochodów – wie bowiem, że to one są przyszłością! Możesz postawić więc na hybrydowy crossover KIA Niro lub hybrydową limuzynę KIA Optima – wszystko wedle Twoich upodobań. Technologia hybrydowa zdecydowanie Cię nie zawiedzie. Wraz z nią przekonasz się o niezwykłym połączeniu osiągów, jak i niskiego poziomu emisji, a w przypadku samochodu Plug-in możesz zyskać średnie spalanie na poziomie 1,3l/ 100km!

Samochody hybrydowe KIA

Samochody Plug-In już w Opolu!

Tak to prawda! Już teraz możesz przejechać się samochodem pół-elektrycznym w Opolu! Hybrydowe samochody KIA Plug-in mają do 62-kilometrowów zasięg na zasilaniu elektrycznym – wówczas nie załącza się silnik spalinowy – dopiero po jego rozładowaniu zostaje włączony silnik spalinowy. Warto podkreślić, jak łatwe jest ładowanie samochodu hybrydowego KIA – wystarczy naładować silnik ze zwykłego gniazdka elektrycznego lub skorzystać z rozwijających się sieci szybkiego ładowania. Pierwsze miejskie parkingi tego rodzaju powstały już we Wrocławiu. Podczas, kiedy Ty spacerujesz po mieście lub idziesz na zakupy Twój samochód uzupełnia niedobory energii, abyś po powrocie mógł  znowu cieszyć się w pełni ekologiczną jazdą z zerowym spalaniem i zerową emisją spalin.

Tyle o Wrocławiu. A jakie zalety mają mieszkańcy Opola? W strefie płatnego parkowania, posiadając samochód hybrydowy możesz parkować całkowicie za darmo! To wszystko dzięki ekologicznej karcie, którą możesz uzyskać w Biurze Strefy Płatnego Parkowania Zakładu Komunalnego w Opolu zupełnie bezpłatnie.

Dwa silniki w jednym aucie to nie żarty. Przekonaj się o tym już teraz i zapisz się z nami na jazdę testową samochodem Plug-in, stawiając na swoją wymarzoną hybrydową KIA!

Powiązane wpisy

Samochody hybrydowe KIA

lipiec 12/2023

Kia Sportage – czemu zawdzięcza sympatię Polaków?

Samochody hybrydowe KIA

styczeń 26/2023

Over The Air – samodzielne aktualizacje nawigacji KIA

Samochody hybrydowe KIA

grudzień 10/2022

KIA Sportage – bezpieczna jazda zimą

Samochody hybrydowe KIA

kwiecień 14/2022

Dotacja na zakup samochodu elektrycznego? Podpowiadam jak ją uzyskać

Wróć do góry strony