Samochody nowe dostępne od ręki

Samochody nowe dostępne od ręki

Ubezpiecz u nas swój samochód

Jesteś w trakcie poszukiwania nowego samochodu marki KIA? Liczy się dla Ciebie dostępność od ręki, bo nie masz czasu lub po prostu ochoty na czekanie? Skorzystaj z oferty sklepu KIA SZIC. Nawet nie wiesz, ile aktualnie modeli czeka na swojego właściciela – może wybierzesz właśnie jeden z nich?

Nowe samochody KIA

W naszym sklepie online znajdziesz szeroką ofertę nowych samochodów dostępnych w naszym salonie od ręki. Wybierz tę wygodną opcję, zapoznaj się ze zaktualizowaną ofertą i wybierz samochód idealny dla Ciebie bez wychodzenia z domu. Oczywiście, nie pozostawimy Cię samego z dokonaniem tego ważnego wyboru. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie lub mailowo.

Dzięki aktualizacjom oferty możesz zapoznać się ze wszystkimi modelami, jakie znajdują się u nas aktualnie w salonie. Możesz samodzielnie poznać dostępne możliwości lub też zdać się na naszych ekspertów, którzy z chęcią pomogą Ci w każdej motoryzacyjnej sprawie – od wyboru modelu samochodu, poprzez formę finansowania aż do zapewnienia ubezpieczenia i przeprowadzania serwisu. 

Samochody nowe dostępne od ręki

Oferta KIA SZIC nowych samochodów

Aby sprawdzić dostępne modele wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę w naszym sklepie internetowym, a później dokonać wyboru modelu bądź modelów, jakimi jesteś zainteresowany. Każdy dostępny model został uzupełniony o rzeczywiste fotografie oraz specyfikację techniczną i opis samochodu. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania, chcesz porównać kilka modeli lub masz wątpliwości – skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na każde zadane przez Ciebie pytanie.

Jeśli zainteresowała Cię dana oferta, zadzwoń pod numer umieszczony obok samochodu, a stworzymy dla Ciebie najlepszą propozycję spełniającą Twoje oczekiwania. Chcesz poznać szczegóły? Skorzystać z jazdy próbnej? Sprzedać swoje stare auto? Wziąć leasing lub raty na zakup nowego modelu? KIA SZIC spełni wszystkie z Twoich oczekiwań. Skorzystaj z naszej oferty i wyjedź z salonu swoim wymarzonym samochodem.

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę przygotowaną dla Ciebie!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SZIC sp. z o.o. (dawniej P.H.U. „Auto-Center” s.c. Alicja Szic, Rajner Szic, Sebastian Szic) z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, KRS:0000944709, NIP: 7542935038, REGON: 160187684. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych, odwołania zgody, wyrażenia sprzeciwu. Więcej informacji w zakładce Ochrona danych osobowych
Wróć do góry strony