Samochody używane w salonie KIA SZIC

Samochody używane w salonie KIA SZIC

Samochody używane w salonie KIA SZIC

Szukasz używanego samochodu marki KIA na sprzedaż, a w dodatku dostępnego od ręki na „tu i teraz”? Trafiłeś idealnie! W autoryzowanym salonie KIA SZIC znajdziesz bogatą ofertę dotyczącą nie tylko samochodów nowych, ale także używanych. Dokładnie selekcjonujemy wybór, który oferujemy naszym klientom. W związku z tym w salonie znajdują się wyłącznie samochody w świetnym stanie.

Oferta samochodów używanych KIA

Samochody używane, które znajdują się obecnie w naszej ofercie możesz z łatwością sprawdzić na naszej stronie internetowej w zakładce samochody – używane lub też w naszym salonie w Opolu. Po kliknięciu interesujących Cię modeli znajdziesz wyraźne zdjęcia, dane techniczne oraz opis pojazdu. Jesteś zainteresowany samochodem, masz pytania lub też chcesz, aby specjalista pomógł Ci w wyborze modelu idealnego dla Ciebie? Skontaktuj się z nami – z chęcią pomożemy i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i przygotujemy indywidualną ofertę!

Samochody używane w salonie KIA SZIC

Rabaty na samochody używane

Śledzisz nasze media społecznościowe? Jeśli nie, musisz szybko nadrobić zaległości. To właśnie tam na bieżąco udostępniamy dostępne samochody używane, które znajdują się w naszym salonie i można je zdobyć od ręki. Może spodoba Ci się model, na który otrzymasz rabat, jeśli powołasz się na post o nim? Widzisz już więc, że warto czytać nasze posty. Takiej okazji nie możesz przegapić.

Szeroka oferta samochodów używanych KIA

Oprócz dostarczeniu Ci możliwości wyboru spośród wielu samochodów używanych w świetnym stanie, kupimy od Ciebie Twój dotychczasowy pojazd. W salonie możesz skorzystać również z opcji jazdy próbnej, kupić nowy samochód w leasing lub skorzystać z naszych atrakcyjnych opcji finansowania. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz i wyjedź z salonu samochodem swoich marzeń! Jeśli nie masz czasu na wizytę w naszym salonie, a jesteś zdecydowany na zakup konkretnego modelu, skontaktuj się z nami, dostarczymy go prosto pod Twoje drzwi wraz z pełną dokumentacją.

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę przygotowaną dla Ciebie!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SZIC sp. z o.o. (dawniej P.H.U. „Auto-Center” s.c. Alicja Szic, Rajner Szic, Sebastian Szic) z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, KRS:0000944709, NIP: 7542935038, REGON: 160187684. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych, odwołania zgody, wyrażenia sprzeciwu. Więcej informacji w zakładce Ochrona danych osobowych
Wróć do góry strony