Samochody hybrydowe KIA w Opolu

hybrydowe

Samochody hybrydowe KIA działają w harmonii z naturą! Doskonała alternatywa, którą przysłużysz się środowisku naszej planety. Do tego dynamika, nowoczesność i wygląd przyciągający wzrok – tym cechują się ekologiczne samochody marki KIA. Przekonaj się sam o wszystkich zaletach podróżowania hybrydą lub hybrydą Plug-in!

KIA EV6 konfigurator – dostępne wersje

Jak już wiesz KIA EV6 dostępna jest w kilku różnych wersjach. Dokładniej masz możliwość wyboru między czterema silnikami, o mocach 170 KM, 228 KM, 325 KM i 585 KM. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wersje silników nowej KIA EV6:
Oszczędność i dłuższy zasięg
Nie ma wątpliwości że zaawansowana technologia hybrydowa sprzyja oszczędności. Silnik elektryczny doskonale współpracuje z benzynowym, co przekłada się na niższe zużycie paliwa niż w przypadku tradycyjnych samochodów. Poziom wydajności i oszczędności zależy od wybranego rodzaju hybrydy, z pewnością jednak w obu wypadkach mocno ograniczy wydatki na paliwo.<br /> Zasięg? W przypadku Niro Plug-in Hybrid możemy pochwalić się aż do 65 km w mieście! Prawda, że imponujący wynik?
Proste ładowanie z gniazdka
Nowoczesna technologia Plug-in Hybrid pozwala na ładowanie samochodów prosto z gniazdka elektrycznego.<br /> Jest to niesamowita wygoda. Nie musisz specjalnie odwiedzać stacji ładowania pojazdów. Wystarczy, że podłączysz samochód do zwykłego gniazdka elektrycznego. Takie bezproblemowe ładowanie to zdecydowany atut samochodów hybrydowych KIA!
Dbałość o środowisko
Ochrona środowiska jest dla nas niezwykle ważna. Auta hybrydowe emitują znacznie mniej zanieczyszczeń niż inne typy pojazdów. Ekologiczne samochody, charakteryzujące się niskim poziomem emisji spalin zmienią współczesny sposób myślenia o samochodach. Cenisz sobie najnowsze osiągnięcia techniczne, a przy tym nie jest Ci obca dbałość o naturę? Nowe hybrydowe modele KIA to samochody właśnie dla Ciebie!
hybrydowe

Silniki w modelach hybrydowych KIA

Niro PHEV 1.6 GDi
Rodzaj: Hybryda
Skrzynia biegów: Automatyczna 6 – biegowa dwusprzęgłowa
Moc Maksymalna (KM/obr./min.): 141 / 5700 KM
Pojemność silnika (cm3): 1580
Maks. moment obrotowy (Nm/obr./min.): 265 / 1000 – 2400
Już od 130 900 zł
Niro Hybrid 1.6 GDi
Rodzaj: Hybryda
Skrzynia biegów: Automatyczna 6 – biegowa dwusprzęgłowa
Moc Maksymalna (KM/obr./min.): 141 / 5700 KM
Pojemność silnika (cm3): 1580
Maks. moment obrotowy (Nm/obr./min.): 265 / 1000 – 2400
Już od 97 990 zł

Pół – elektryczne samochody, bez żadnych zahamowań!

Hybrydowe wersje modeli KIA to samochody na każdą okazję – na podróże małe i duże, na wakacyjne przygody, a także codzienne wypady na zakupy.
Przyjemność, dynamika, bezpieczeństw, satysfakcja – a na dodatek dbałość o środowisko i spora oszczędność! Te wszystkie zalety muszą Cię przekonać do sprawdzenia nowych ekologicznych modeli KIA!

7-letnia gwarancja KIA

Wyobraź sobie jedną ważną sprawę, którą nie musisz się martwić przez następnych 7 lat.
Hybrydowe samochody KIA objęte są najdłuższą gwarancją w branży motoryzacyjnej – pełen zakres ochrony gwarancyjnej daje poczucie absolutnej pewności.
Samochody hybrydowe KIA zaprojektowaliśmy i przetestowaliśmy tak, by uzyskać najwyższy poziom niezawodności i trwałości.
Zapewniamy ochronę gwarancyjną, chociaż najprawdopodobniej nigdy nie będzie ona potrzebna!

hybrydowe
Wróć do góry strony