Odwiedź najlepszy serwis KIA

Samochody KIA mimo, że są niezawodne i cieszą się niską awaryjnością – czasem jednak wymagają wizyty w naszym serwisie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować Ci usługi serwisowe na najwyższym jakościowo poziomie. Co za tym idzie? Z pewnością to, iż zapewnimy Twojemu samochodowi KIA pełną opiekę.

W pełni o nią zadbamy, aby służyła Ci przez kolejne długie lata. Skorzystaj już teraz z usług, których całościowy przebieg odbędzie się szybko, sprawnie i skutecznie!

Twoja KIA wymaga naprawy lub przeglądu?

Zgłoś się do ASO KIA w Opolu, a w mig rozwiążemy Twoje problemy! Nie czekaj w kolejkach – zadzwoń i umów się z nami na dogodny termin, a zagwarantujemy Ci usługi diagnostyczne i naprawcze na najwyższym poziomie!

Pełen pakiet napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych

Oferujemy pakiet napraw gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych. Wszelkie usługi jakie wykonujemy robimy na najwyższym jakościowo poziomie. Prowadzimy naprawy blacharsko – lakiernicze, a także elektromechaniczne. Wszystko to z myślą o Tobie – byś zawsze był zadowolony z naszych usług i z chęcią chciał do nas powracać!

Usługa Door to Door

Zepsuło Ci się auto w centrum Opola? Być może w odległości do 10 kilometrów poza Opolem? Korzystając z usługi Door to Door, nie będzie to dla Ciebie większym problemem. Koszt usługi wynosi raptem 99 złotych. Odbierzemy auto z dowolnego miejsca, a po naprawie odwieziemy je pod wskazany adres. Skorzystaj z usługi Door to Door już teraz!

Auto zastępcze

Zepsuł Ci się samochód i zmuszony byłeś oddać go do serwisu? W takiej sytuacji, nie masz się czym poruszać, a auto jest Ci niezbędne do codziennego życia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszego auta zastępczego, którego wynajem kosztuje od 49 do 99 złotych za dobę. Dla klientów naszego serwisu cena ta wyniesie tylko 10zł/h!