Serwis Mitsubishi

Autoryzowana Stacja Obsługi Mitsubishi Motors w Polsce od 2013 roku
Serwis Mitsubishi

Najstarsza Autoryzowana Stacja Obsługi Mitsubishi Motors w Polsce

Od 2013 roku jesteśmy Autoryzowaną Stacją Obsługi Mitsubishi Motors w Polsce. Serwisujemy nie tylko Mitsubishi, ale również inne marki – oczywiście na najwyższym poziomie!

Oferujemy naprawy zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne, a także wszelkie kompleksowe naprawy mechaniczne, elektromechaniczne i blacharsko-lakiernicze.

Proponujemy zarówno części zamienne i akcesoria, które objęte są 2-letnią gwarancją Mitsubishi Motors. Skorzystaj już teraz z usług, których całościowy obieg odbędzie się szybko, sprawnie i skutecznie!

Pełen pakiet napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych

Jako Autoryzowana Stacja Obsługi Mitsubishi Motors oferujemy naprawy gwarancyjne, a także pogwarancyjne. Ich przebieg zawsze odbywa się sprawnie, szybko i na możliwie najwyższym poziomie. Wszystko to z myślą o Tobie – byś zawsze był zadowolony z naszych usług i z chęcią chciał do nas powracać!

Usługa „door to door”

Dzięki usłudze Door to Door odbierzemy Twój samochód z dowolnego miejsca w Opolu, a także do 10 kilometrów poza miastem. Po zdiagnozowaniu problemu i jego naprawie odwieziemy Twój pojazd na wskazany adres. Koszt takiej usługi wynosi raptem 99 złotych!

Auto zastępcze

Oddałeś auto do serwisu i nie posiadasz opcji awaryjnej? Skorzystaj z naszego auta zastępczego! Wynajem takiego pojazdu na czas wykonania usługi serwisowej wynosi od 60 do 120 złotych za dobę. Wszystkie te ceny są cenami netto – dla klientów serwisu cały koszt wynosi raptem 10zł/h!

Poczekalnia

Dla klientów oczekujących dysponujemy poczekalnią, w której oferujemy aromatyczną kawę, gorącą herbatę, telewizor, bezprzewodowy internet, świeżą prasę i kącik dla dzieci. Wszystko przygotowane z myślą o Państwa wygodzie. Chcemy sprawić, aby czas spędzony w naszym serwisie upłynął jak najmilej.

Serwis Mitsubishi

Dealer roku

Nie bez powodu serwis SZIC jest znaną i cenioną marką. Jesteśmy dealerem roku 2013 pod względem wskaźnika zadowolenia klienta z usług serwisowych.

Zawsze pracujemy na tyle mocno, by nasi klienci byli z nas zadowoleni i dumni. Jeżeli klienci wyjeżdżają od nas i wracają z uśmiechem na twarzy – jest to dla nas największa wartość.

Zdobycie waszego zaufania nie było łatwe, ale skoro już je posiadamy – to z pewnością nie odpuścimy i nie spoczniemy na laurach.

Zawsze do przodu!

Serwis Mitsubishi

Mitsubishi ASO – czynności przeglądowe

Przygotowaliśmy listy czynności przeglądowych dla poszczególnych modeli Mitsubishi.

Aby ułatwić sprawny serwis Twojego auta, przed umówieniem się na wizytę podaj nam dane swojego samochodu, bysmy mogli przygotować sugerowaną przez Mitsubishi listę czynności przeglądowych.

Serwis Mitsubishi

5 Lat Gwarancji Fabrycznej

Jesteśmy dumni z niezawodności naszych samochodów.

Dlatego Mitsubishi Motors, jako pierwszy japoński koncern samochodowy, wprowadził 5-letnią gwarancję fabryczną z limitem 100 000 km. Gwarancją objęte są nowe modele shi oferowane w sieci Autoryzowanych Dealerów Mitsubishi.

Gwarancja fabryczna obejmuje wszystkie elementy m.in.*

 • silnik
 • sprzęgło
 • skrzynię biegów
 • układ chłodzenia
 • układ kierowniczy
 • układ napędowy

Korzyści z 5-letniej gwarancji

 • nie płacisz za naprawy w przypadku nieprzewidzianych awarii
 • masz pewność najwyższej jakości części zamiennych Mitsubishi
 • oddajesz samochód do profesjonalnego serwisu w ręce certyfikowanych mechaników
 • gdy sprzedajesz samochód z gwarancją fabryczną, otrzymujesz lepszą cenę
 • możesz skorzystać z samochodu zastępczego w przypadku awarii

Umów się z serwisantami Mitsubishi już dziś!

Wybierz dział, z którym chcesz się skontaktować

Twój samochód Mitsubishi odmówił posłuszeństwa? Chcesz się pozbyć usterki lub zlecić nam większą naprawę? Zadzwoń i umów się na wizytę u naszych mechaników jeszcze dziś. Postaw na ASO Mitsubishi!

Serwis Mitsubishi
Jakub Gadulski
Doradca Mitsubishi Motors/Arval
Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę przygotowaną dla Ciebie!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu przez administratora SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000944709; NIP nr: 7542935038; REGON nr: 160187684 o kapitale zakładowym w wysokości 50.000,00 złotych. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych/.

Wróć do góry strony