Teraz w KIA SZIC możesz zawrzeć ubezpieczenie przez telefon lub maila. Nasz doradca przygotuje dla Ciebie dogodną ofertę ubezpieczeniową (nowa polisa lub wznowienie). Jeśli nasza propozycja przypadnie Ci do gustu – przygotujemy polisę, którą wyślemy do Ciebie mailem, a oryginał dokumentów kurierem prosto pod drzwi Twojego domu. Wszystko w trosce o Twoje bezpieczeństwo! Ubezpieczenia flotowe

Pełen pakiet ubezpieczeń flotowych

Jesteś właścicielem firmy, w której posiadasz szeroką flotę pojazdów lub minimum kilka samochodów?

Korzystając z ubezpieczenia flotowego nie musisz zawracać sobie głowy ubezpieczeniem samochodów każdego z osobna. Korzystając z ubezpieczenia flotowego, w ramach jednej umowy będziesz mógł ubezpieczyć za jednym razem wszystkie swoje samochody, jakie tylko posiadasz.

Bez względu czy są to samochody osobowe, czy też nie – zapewnimy Ci ubezpieczenie flotowe na wszystkie pojazdy na naprawdę najwyższym poziomie!

Wybierz najkorzystniejsze ubezpieczenie flotowe

Nie wiesz, gdzie ubezpieczyć flotę samochodów, by nie przepłacać? Skontaktuj się z nami, a my razem z zaprzyjaźnionymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi przygotujemy ofertę odpowiednią dla Twojej firmy!