Wiosenna oferta serwisowa Mitsubishi

Wiosenna oferta serwisowa Mitsubishi

Wiosenna oferta serwisowa Mitsubishi

Skorzystaj z bezpłatnego i niezobowiązującego pakietu kontroli Twojego pojazdu Mitsubishi! Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę w naszym serwisie ze swoim samochodem Mitsubishi bez względu na jego wiek! Oferta trwa do 16 czerwca 2023r.

Nieodpłatna kontrola stanu technicznego auta – co obejmuje?

Przeprowadzimy szczegółową kontrolę Twojego pojazdu. Ocenimy stan techniczny nadwozia, wszystkie wgniecenia, rysy, uszkodzenia lakieru, odpryski oraz korozje. Skontrolujemy stan ogumienia oraz piór wszystkich wycieraczek. Sprawdzimy, czy samochód poprawnie funkcjonuje na wszystkich płaszczyznach. Kontroli poddamy jego funkcjonowanie (przełączanie biegów oraz działanie sprzęgła, hamulców, spryskiwacza szyb, kontrolek zestawu wskaźników, sygnału dźwiękowego, oświetlenia zewnętrznego i spryskiwaczy lamp). Dokonamy przeglądu silnika pod względem sprawdzenia pasków osprzętu i przewodów w komorze silnika, stanu filtra powietrza i akumulatora. Sprawdzimy także wszystkie kwestie dotyczące płynów w samochodzie, tzn. poziom oleju silnikowego, płynu hamulcowego, płynu sterowania sprzęgłem, poziom płynu wspomagania, chłodzącego silnika oraz spryskiwaczy. Kontroli nie umknie nam także nadwozie, w którym przeprowadzimy dokładną kontrolę układu wydechowego, stanu przewodów hamulcowych i paliwowych, zużycia klocków hamulcowych i tarcz, a także ewentualnych nieszczelności i wycieków. Dla osób zainteresowanych, zajmiemy się także sprawdzeniem stanu dywaników, stan gaśnicy oraz datę ważności zestawu naprawczego opon. Jeśli zlecisz naprawę usterki wykrytej podczas kontroli stanu technicznego, otrzymasz kamizelkę ostrzegawczą gratis!

Wiosenna oferta serwisowa Mitsubishi

Oferta specjalna Wiosna 2023

Skontaktuj się z nami i zapytaj o rabat do 15% na oryginalne części i akcesoria! Zaoszczędzić możesz m.in. na częściach eksploatacyjnych i serwisowych: filtrach powietrza, klockach i tarczach hamulcowych, piórach wycieraczek, świecach zapłonowych oraz akcesoriach: chlapaczach, dywanikach, belkach bagażników, osłonach przeciwsłonecznych. Co więcej, w atrakcyjnej cenie 249 zł dokonasz czyszczenia klimatyzacji metodą TUNAP połączoną z wymianą filtra pyłkowego.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę w naszym profesjonalnym serwisie!

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę przygotowaną dla Ciebie!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SZIC sp. z o.o. (dawniej P.H.U. „Auto-Center” s.c. Alicja Szic, Rajner Szic, Sebastian Szic) z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, KRS:0000944709, NIP: 7542935038, REGON: 160187684. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych, odwołania zgody, wyrażenia sprzeciwu. Więcej informacji w zakładce Ochrona danych osobowych
Wróć do góry strony