Wycena
samochodu zdalnie

Chcesz sprzedać swój samochód bez wychodzenia z domu?
wycena samochodu zdalnie

Chcesz sprzedać swój samochód bez wychodzenia z domu?
Teraz to możliwe!

1.Wypełnij dokładnie umieszczony poniżej formularz. 2.Nasz doradca oceni stan Twojego samochodu na podstawie przesłanego przez Ciebie materiału i dokona wyceny. 3.Skontaktujemy się z Tobą z wyceną Twojego pojazdu. 4.Jeśli będziesz zdecydowany sprzedać nam samochód, przyjedziemy po niego i odbierzemy go bezpośrednio od Ciebie! (warunki oraz szczegóły do uzgodnienia z Twoim doradcą)
Wypełnij poniższy formularz
Przygotujemy darmową wycenę Twojego samochodu i skontaktujemy się z Tobą! Dzięki czemu poznasz wartość swojego samochodu i możliwości sprzedaży go lub pozostawienia w rozliczeniu.
1
Twoje dane:
*pola wymagane
2
Dane pojazdu:
km
cm3
*pola wymagane
Rok produkcji*
Rodzaj paliwa*
Typ nadwozia*
Forma sprzedaży*
Opcjonalne
Ilość miejsc
Poduszki powietrzne
km
*pola wymagane
3
Historia pojazdu:


Uszkodzony
*pola wymagane
Zdjęcia pojazdu – opcjonalnie
Potrzebne są 4 zdjęcia po przekątnej i 1 z wnętrza od strony kierowcy.
1
2
3
4
5
6
7
8
Przykładowe, poprawnie wykonane zdjęcia pojazdu.

Administratorem Danych jest: SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 1

Rozwiń

Administratorem Danych jest: SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://szic.pl/ochrona-danych/.

Informujemy, że rozmowy telefoniczne są nagrywane. Jeśli sprzeciwiają się Państwo rejestrowaniu rozmowy prosimy o przerwanie połączenia i zachęcamy do kontaktu drogą mailową. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000944709; NIP nr: 7542935038; REGON nr: 160187684 o kapitale zakładowym w wysokości 50.000,00 złotych. Rozmowy nagrywane są w celu poprawy jakości obsługi klienta. Przysługuje Państwu prawo dostępu, wyrażenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz usunięcia danych. Prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych dostępnej w zakładce Ochrona danych osobowych – Klauzula dotycząca nagrywania rozmów telefonicznych.
Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zapytanie. Nasz konsultant skontaktuje się w możliwie najbliższym czasie (maksymalnie 24 godziny).
Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zapytanie. Nasz konsultant skontaktuje się w możliwie najbliższym czasie (maksymalnie 24 godziny).
Do usłyszenia – Zespół SZIC
Przepraszamy, wystąpił problem, spróbuj ponownie później
Wróć do góry strony