Wymiana opon i kół

Wymiana opon i kół

Wymień i wyważ u nas swoje koła

Wiedza i doświadczenie serwisantów, a także sprzęt, jakiego używa serwis do wymiany opon i kół to bardzo istotne elementy wpływające na komfort jazdy.

Wymiana opon i kół

Skorzystaj z usług naszego serwisu

naszym serwisie do wymiany opon wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęt. Wyważarki używane przez nas to urządzenia liderów w branży. Te topowe maszyny pomiarowe i diagnostyczne pomagają nam w wykonaniu usługi na najwyższym poziomie. Zaawansowana technologia pozwala na automatyzację wymiany opon i szczegółowe określenie wymagań każdego etapu. Dzięki temu opony i koła mamy możliwość wymieniać najlepiej w całym regionie.

Umów się na wymianę opon i wyważanie kół

Zależy Ci na jakości wykonanej usługi, bezpieczeństwie i komforcie jazdy? Skorzystaj z usług naszego serwisu! Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy i umów się na wizytę już teraz.

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę przygotowaną dla Ciebie!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu przez administratora SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000944709; NIP nr: 7542935038; REGON nr: 160187684 o kapitale zakładowym w wysokości 50.000,00 złotych. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych/.

Wróć do góry strony