Wymiana opon i kół

Wymiana opon i kół

Wymień i wyważ u nas swoje koła

Wiedza i doświadczenie serwisantów, a także sprzęt, jakiego używa serwis do wymiany opon i kół to bardzo istotne elementy wpływające na komfort jazdy.

Wymiana opon i kół

Skorzystaj z usług naszego serwisu

naszym serwisie do wymiany opon wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęt. Wyważarki używane przez nas to urządzenia liderów w branży. Te topowe maszyny pomiarowe i diagnostyczne pomagają nam w wykonaniu usługi na najwyższym poziomie. Zaawansowana technologia pozwala na automatyzację wymiany opon i szczegółowe określenie wymagań każdego etapu. Dzięki temu opony i koła mamy możliwość wymieniać najlepiej w całym regionie.

Umów się na wymianę opon i wyważanie kół

Zależy Ci na jakości wykonanej usługi, bezpieczeństwie i komforcie jazdy? Skorzystaj z usług naszego serwisu! Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy i umów się na wizytę już teraz.

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę przygotowaną dla Ciebie!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SZIC sp. z o.o. (dawniej P.H.U. „Auto-Center” s.c. Alicja Szic, Rajner Szic, Sebastian Szic) z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, KRS:0000944709, NIP: 7542935038, REGON: 160187684. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych, odwołania zgody, wyrażenia sprzeciwu. Więcej informacji w zakładce Ochrona danych osobowych
Wróć do góry strony