Wyprzedaż rocznika 2023

Wyprzedaż rocznika 2023

…I oto jest! Ruszyła WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2023 samochodów KIA!

Jeśli już od jakiegoś czasu rozważasz zmianę samochodu albo zakup swojego pierwszego lub kolejnego auta, nie wahaj się ani chwili, to jest ten moment na decyzję! 

Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy przygotują dla Ciebie najlepszą ofertę!  W tym roku jest ona wyjątkowo atrakcyjna, dzięki szerokiej gamie wyjątkowych modeli KIA i wartości dodanej w postaci atrakcyjnych pakietów i rabatów. Oferta trwa tylko do końca grudnia, dlatego warto się pospieszyć!


Wyprzedaż rocznika 2023

Nowy rok – czas na zmiany! Nowy/a Ty, nowe auto!

W salonie Szic znajdziesz bogatą ofertę wyprzedażową modeli KIA, m.in. STONIC, CEED HB, CEED SW, Proceed, X CEED, SPORTAGE, NIRO EV, EV6, EV6 GT, SORENTO i EV9. 

Wybór jest trudny, bo każde auto jest wyjątkowe, ale producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kierowców przygotował dodatkowe niespodzianki w postaci wsparcia finansowego, które zainteresuje zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych użytkowników.

Właśnie teraz masz szansę skorzystać z naszej promocji: „Ubezpieczenie lub pakiet serwisowy w cenie auta”

Do wybranych modeli KIA :

1) Sportage (NQ5), Sportage HEV (NQ5 HEV), Sportage PHEV (NQ5 PHEV) 

2) Ceed hatchback (CD HB), Ceed Kombi (CD SW) 

3) Sorento (MQ4), Sorento HEV (MQ4 HEV), Sorento PHEV (MQ4 HEV)

oferujemy dodatkowo (do wyboru) bardzo korzystny Pakiet ubezpieczeniowy OC,AC,NW na rok w cenie samochodu albo Pakiet serwisowy na cztery lata lub 60 tys. km w cenie samochodu.  

Ty wybierasz, Ty decydujesz – o szczegóły zapytaj naszego doradcę!  Nie zwlekaj, zadzwoń: +48 77 408 66 80

Wyprzedaż rocznika 2023

To nie wszystko! Takich rabatów w biznesie jeszcze nie było!

Promocją objęte są także na samochody elektryczne z rocznika 2023, takie jak: EV6, EV 9, czy Niro EV.

Klienci biznesowi mają do wyboru kilka wariantów specjalnej oferty promocyjnej dla firm jak np. : “Fotowoltaika dla biznesu”, “Pakiet premium na start”, “ KIA Eco Drivers”, czy “Specjalne warunki wynajmu w programie KFM”.

Zostaw nam swoje dane w formularzu poniżej, odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 dni roboczych!

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę przygotowaną dla Ciebie!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu przez administratora SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000944709; NIP nr: 7542935038; REGON nr: 160187684 o kapitale zakładowym w wysokości 50.000,00 złotych. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych/.

Wróć do góry strony