Bezpłatny przegląd samochodów Mitsubishi

Zimowy, bezpłatny przegląd samochodów Mitsubishi 

Zimowa oferta serwisowa Mitsubishi

Skorzystaj z bezpłatnego i niezobowiązującego przeglądu Twojego pojazdu Mitsubishi! Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę w naszym serwisie. Przyjmiemy Twój samochód bez względu na jego wiek. Promocja trwa do 15 grudnia 2023r.

Nieodpłatna kontrola stanu technicznego Mitsubishi

Przeprowadzimy szczegółową kontrolę Twojego pojazdu. Ocenimy stan techniczny nadwozia, wszystkie wgniecenia, rysy, uszkodzenia lakieru, odpryski oraz korozje. Skontrolujemy stan ogumienia oraz piór wszystkich wycieraczek. Sprawdzimy, czy samochód poprawnie funkcjonuje na wszystkich płaszczyznach: przełączanie biegów oraz działanie sprzęgła, hamulców, spryskiwacza szyb, kontrolek zestawu wskaźników, sygnału dźwiękowego, oświetlenia zewnętrznego i spryskiwaczy lamp. Dokonamy przeglądu silnika pod względem pasków osprzętu i przewodów w komorze silnika, stanu filtra powietrza i akumulatora. Sprawdzimy także wszystkie kwestie dotyczące płynów w samochodzie, tzn. poziom oleju silnikowego, płynu hamulcowego, płynu sterowania sprzęgłem, poziom płynu wspomagania, chłodzącego silnika oraz spryskiwaczy. Kontroli nie umknie nam także nadwozie, w którym sprawdzimy działanie układu wydechowego, stanu przewodów hamulcowych i paliwowych, zużycia klocków hamulcowych i tarcz, a także ewentualnych nieszczelności i wycieków. Dla osób zainteresowanych, zajmiemy się także sprawdzeniem stanu dywaników, stanu gaśnicy oraz datę ważności zestawu naprawczego opon.

Jeśli zlecisz naprawę usterki wykrytej podczas kontroli stanu technicznego, otrzymasz nakładki antypoślizgowe na buty gratis!

Zimowy, bezpłatny przegląd samochodów Mitsubishi 

Rabaty na części i akcesoria Mitsubishi

Skorzystaj z bezpłatnego przeglądu Twojego samochodu Mitsubishi i otrzymaj nawet 20% rabatu na oryginalne części (w tym akumulatory) i wybrane akcesoria.

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę w Autoryzowanym Serwisem Mitsubishi.

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę przygotowaną dla Ciebie!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu przez administratora SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000944709; NIP nr: 7542935038; REGON nr: 160187684 o kapitale zakładowym w wysokości 50.000,00 złotych. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych/.

Wróć do góry strony