Nie czekaj i zmień opony na zimowe już dziś!

zmiana kol

Zobacz dlaczego zmienić koła i opony w Autoryzowanym Serwisie SZIC

zmiana kol
Bezpieczeństwo w podróży
Nasi fachowcy zadbają byś wyjechał z naszego serwisu zadowolony! Zawsze służą dobrą radą dotyczącą zarówno wymiany opon, jak i innych spraw związanych z samochodami. W pełni zadbamy o Twoje bezpieczeństwo w podróży – doradzimy, jakie ogumienie dobrać do danego samochodu, jak i warunków. Jesteś w dobrych rękach!
zmiana kol
Szybko i sprawnie
U nas nie będziesz zmuszony do czekania w kolejce! Umówimy się z Tobą na dogodny termin i w mig zmienimy koła w Twoim samochodzie. Koniec marnowania czasu! Czekając na wymianę opon w swoim samochodzie, wygodnie usiądziesz w naszej poczekalni, zajrzysz do gazety i napijesz się smacznej kawy! Nawet nie zauważysz, jak ten czas szybko upłynie.
zmiana kol
Doświadczenie
Szukasz doświadczonych, a zarazem sprawdzonych fachowców? Umów się na wymianę kół w Autoryzowanym Serwisie SZIC z Opola i miej problem z głowy! Nie bez powodu zostaliśmy Dealerem Roku 2013 w kategorii nawyższego wskaźnika zadowolenia klientów z usług serwisowych. Zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania i w pełni zadowolić klienta!
Wymień opony
Zostaw nam swoje dane oraz datę wymiany opon, a my odezwiemy się jak najszybciej i umówimy Cię na dogodny dla Ciebie termin
Twoje dane:
Data
*pola wymagane
Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zapytanie.
Nasz konsultant skontaktuje się w możliwie najbliższym czasie (maksymalnie 24 godziny).
Do usłyszenia – Zespół SZIC
Przepraszamy, wystąpił problem, spróbuj ponownie później

Administratorem Danych jest: SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 1

Rozwiń

Administratorem Danych jest: SZIC Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://szic.pl/ochrona-danych/.

Wróć do góry strony