Jakimi zasadami kierujemy się w relacjach z klientami?

Dzielimy się z klientami naszą pasją do motoryzacji i do możliwości, jakie daje posiadanie samochodu. Wierzymy, że pojazd pozwala nam nie tylko szybko dotrzeć z punktu A do punktu B – on daje nam niezależność, swobodę przemieszczania się, szansę odkrywania nowych miejsc, możliwość podróżowania na własnych warunkach.

Doradzamy klientom, kierując się ich potrzebami i stylem życia. Pracujemy tak, żeby nie tyle sprostać oczekiwaniom, co je przewyższyć. Ponad 40 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej i możliwość współpracy z największymi markami wyposażyły nas w wyjątkowy zestaw kompetencji – jesteśmy zawodowcami, którzy zawsze dotrzymują słowa, są otwarci i dostępni. Nie tworzymy barier, tworzymy relacje.

Chcemy zapewniać naszym klientom spokój, komfort i mobilność. Wierzymy, że dzięki temu, że jesteś w naszym zespole, będzie nam łatwiej osiągać założone cele i wspólnie doprowadzimy firmę SZIC do momentu, w którym zostanie uznana liderem branży motoryzacyjnej w Polsce – liderem, który wyznacza nowe standardy, trzyma się zasad i inspiruje.

Firma SZIC powstała z pasji do motoryzacji, rozwijała się przez lata dzięki pomysłowości i ciężkiej pracy, a będzie nadal szła do przodu dzięki unikalnemu podejściu do obsługi każdego klienta i współpracy z zaufanymi partnerami.

Nasze hasło, ZAWSZE DO PRZODU, oddaje dokładnie to, w co wierzymy i jaką postawę reprezentujemy. Zawsze patrzymy w przyszłość, pamiętając o naszej bogatej przeszłości.