Obsługa serwisowa

Pracujemy dla Ciebie i chcemy, aby Twoja przygoda z KIA była przyjemnym doświadczeniem. W trakcie Twojej wizyty w serwisie zadbamy zarówno o Ciebie jak i Twój samochód. Nie tylko naprawimy to o co nas prosisz, ale również sprawdzimy wszystkie systemy i doradzimy Ci jak jeszcze bardziej dbać o Twój samochód. Tak abyście razem zostali z nami na dłużej.

Dla twojej wygody, odbierzemy Twój samochód bezpośrednio z Twojego domu lub miejsca pracy. W razie potrzeby zagwarantujemy Ci auto zastępcze na czas serwisu, a jeżeli masz coś pilnego do załatwienia w Opolu, podwieziemy Cię dokładnie tam gdzie potrzebujesz.

W ramach umilenia chwil, w te ciepłe dni, wprowadziliśmy możliwość wypożyczenia rowerów na czas wizyty, aby klient mógł skorzystać z bliskości wyspy Bolko lub przebiegającej obok salonu ścieżki rowerowej.

Odkryj tajemnice Twojej KIA

Jeśli Twoja KIA nadal skrywa przed Tobą jakiekolwiek tajemnice albo nie jesteś pewien jakiejś funkcji, zapraszamy Cię do nas, a wspólnie odkryjemy wszystkie jej tajemnice na bezpłatnym szkoleniu z obsługi samochodu.