Samochody

Samochody

Samochody KIA – SZIC Opole

Jesteśmy tu dla Ciebie. Staramy się, aby doświadczenie z poznawaniem marki KIA w naszej firmie sprawiło, że będziesz z chęcią do nas wracał.

Od wielu lat dbamy o to by, by nasi klienci czerpali z każdego spotkania z nami inspirację. Dzięki temu, z dnia na dzień stajemy się tylko lepsi. Nie tylko sprzedajemy samochody, ale dbamy o pełnię Twojego doświadczenia, związanego z posiadaniem samochodu marki KIA.

KIA dla Ciebie, Twojej rodziny i firmy

Z myślą o naszych klientach posiadamy szeroką gamę samochodów, które są gotowe do natychmiastowego odbioru w atrakcyjnych cenach. Dobierzemy dla Ciebie samochód, który będzie spełniał Twoje wszelkie oczekiwania. Dodatkowo zadbamy o odpowiednią formę finansowania. Jeżeli natomiast nie wiesz co uczynić ze swoim starym samochodem – nie musisz się niczym przejmować – z chęcią przyjmiemy go w rozliczeniu!

Skontaktuj się z nami

Wybierz dział, z którym chcesz się skontaktować

Masz pytania? Chcesz wybrać swoją nową wymarzoną KIA i umówić się na jazdę próbną? Zadzwoń, a z chęcią doradzimy i pomożemy w nurtującej Cię kwestii – czekamy na Twój telefon!

Co oferuje Ci salon SZIC – Autoryzowany dealer marki KIA?

 1. Jazda testowa
  Wiemy, że zakup samochodu nie jest łatwą decyzją. Właśnie dlatego, oferujemy Ci możliwość darmowego przetestowania samochodu, którym jesteś zainteresowany. Pamiętaj – to Ty decydujesz czy przyjedziesz do nas, czy być może my do Ciebie!
 2. Oferta
  Do każdej oferty podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Opowiedz nam więcej o sobie, abyś mógł skorzystać z rabatów flotowych KIA dla firm lub grup zawodowych!
 3. Finansowanie & Ubezpieczenie
  Nie tylko sprzedajemy samochody, ale również pomagamy je sfinansować i ubezpieczyć. Jeżeli myślisz o kredycie, leasingu lub innej formie finansowania – skontaktuj się z nami już teraz! Nasi doradcy przygotują dla Ciebie najkorzystniejsze oferty, a także przedstawią pakiety ubezpieczenia.
 4. Odkupienie aktualnego samochodu
  Poważnie myślisz o zmianie samochodu, ale nie wiesz co zrobić z aktualnym? Z chęcią zobaczymy i wycenimy Twój samochód, który dzięki temu będziesz mógł zostawić w rozliczeniu.
 5. Formalności
  Wybrałeś już swój nowy samochód, ale nie wiesz co dalej? Nie musisz tracić czasu na załatwianie formalności. Skrócimy je dla Ciebie do minimum! Przyjedziemy do Ciebie, abyś nie tracąc czasu podpisał niezbędne dokumenty celem finalizacji zakupu samochodu. Możemy również zarejestrować pojazd w Twoim imieniu.

Listę aut dostępnych od ręki, możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym:

Pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie. Możesz bez dłuższego zastanawiania natychmiast do nas napisać, bądź zadzwonić do jednego z naszych doradców!

Wróć do góry strony